Grožis

Sprendimai, kurie padės patobulinti savo veido odos priežiūrą

Kiekviena iš mūsų puikiai žino, kad norint turėti gražią, lygią, skaisčią ir sveiką veido odą turime suformuoti mūsų veido odos tipui geriausiai tinkančią kasdienės odos priežiūros rutiną, į ją įtraukdamos tik kokybiškus ir savo sudėtyje kenksmingų medžiagų neturinčius produktus. Taip pat kiekviena suprantame, jog turime vengti bet kokių žalingų įpročių ir sveikai maitintis. Tačiau net ir pasitelkus šias priemones ne visuomet pavyksta pasiekti norimą rezultatą. Todėl skubame jums pateikti keletą papildomų patarimų, kurių pagalba galėtumėte patobulinti savo veido odos priežiūrą.

Valdykite stresą

Nevaldomas ir nuolatinis stresas gali paversti mūsų odą kur kas jautresne ir iššaukti aknės atsiradimą bei nulemti daugybę kitų rimtų odos problemų. Norint apsaugoti savo odą, labai svarbu išmokti valdyti stresą, pakankamai laiko skirti kokybiškam miegui, atrasti atsipalaiduoti padedančias veiklas ir apsupti save pozityviais žmonėmis.

Retinolio serumas

Retinolio serumas – tai dar viena veiksminga veido odos priežiūros priemonė, kurios pagalba galima atjauninti odą, paversti ją skaistesne ir reikšmingai sumažinti odos raukšleles. Kadangi retinolis pasižymi odos ląstelių atsinaujinimą skatinančiomis savybėmis, jo dėka lengviau pašalinamos negyvos ląstelės ir greičiau susiformuoja naujos ląstelės. Tai nulemia, jog veido oda būna elastinga, lygi ir atrodo jaunatviškai. Be to, retinolis turi ir antioksidacinių savybių, kurios padeda veiksmingiau apsaugoti mūsų veido odą. Tuo tarpu, jei retinolio serumo sudėtyje būna ir skvalanas, oda lengviau suminkštėja ir neišsausėja. Retinolio serumą naudoti labai paprasta – tereikia jį kiekvieną vakarą įmasažuoti ant savo veido odos, pirmiau ją tinkamai nuvalius.

Plačiau apie retinolio serumą: https://www.odapro.lt/lt/serumai/410-retinolio-serumas.html

Aparatinės veido procedūros

Vis dažniau veido odos priežiūrai pasitelkiamos aparatinės veido procedūros, kurios per gerokai trumpesnį laiką padeda pasiekti nepriekaištingą rezultatą. Todėl jei jus domina ir šiuolaikinėmis pažangiausiomis technologijomis paremtos veido procedūros, vertėtų paminėti bent keletą iš jų.

Plačiau apie aparatines veido procedūras: https://odaklinika.lt/aparatines-veido-proceduros/

Jauninanti procedūra su Care 7 aparatu

Tai yra septynių etapų odos priežiūros, jos stangrinimo ir atjauninimo aparatinė procedūra. Procedūros metu pirmiausia paviršinis veido odos sluoksnis yra nušveičiamas pasitelkiant ultragarsą. Kuomet oda yra tinkamai paruošta ir švari, ji padengiama serumu, kartu atliekant ir ultragarsinį masažą, kurio dėka veido oda pakeliama.

Kai oda būna baigta dengti serumu, naudojami žemo dažnio lazerio impulsai, kurių dėka odai reikalingos medžiagos giliai įsiskverbia į vidinius odos sluoksnius, padeda lengviau užgyti žaizdelėms ir dar labiau pakelia odą. Kituose šios jauninančios odos procedūros etapuose yra naudojamos ir radijo bangos, taikoma krioterapija ir beadatinė mezoterapija. Galiausiai atliekama elektroporacija (jonizacijos funkcija). Šios procedūros pagalba pastebimas akivaizdus raukšlių sumažėjimas, oda tampa elastingesnė, lygesnė ir šviesesnė.

Raukšlelių lyginimo ir odos atstatymo procedūra su Hifu aparatu

Ši procedūra yra neinvazinė ir visiškai neskausminga. Jos pagalba atjauninama ir pakeliama veido oda. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad dėka raukšlelių lyginimo ir odos atstatymo procedūros su Hifu aparatu, oda tampa stangresnė, reikšmingai sumažėja odos raukšlių, oda būna jaunatviškesnė ir atstatomas veido kontūras. Šios aparatinės procedūros metu naudojama energija, kuri perduodama labai aukšto dažnio ultragarso banga. Tai padeda prasiskverbti į gilius odos sluoksnius ir suaktyvinti ląsteles, tokiu būdu pagerinant ir kolageno gamybą.

Neinvazinė beadatinė mezoterapija

Mezoterapijos procedūros metu į odą yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Ir nors iki šiol invazinė mezoterapijos procedūra buvo labai populiari, šiandien galima pasirinkti ir visiškai neinvazinę beadatinę mezoterapiją, kuri nesukelia jokių nepageidaujamų reiškinių. Ši aparatinė veido procedūra yra visiškai neskausminga. Jos metu odos ląstelių membranų pralaidumas reikšmingai padidėja, todėl elektroporacijos pagalba į odą įvedamos veikliosios medžiagos dar geriau įsisavinamos ir sukuria nepriekaištingus rezultatus.

Apsaugokite odą nuo saulės

Viena iš svarbiausių odos priežiūros sudedamųjų dalių – tai tinkama odos apsauga nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių. Pernelyg didelis saulės poveikis gali nulemti odos raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos problemų atsiradimą – jau nekalbant apie padidėjusią odos vėžio riziką. Taigi, jei žengiate pro namų duris, būkite tikros, kad jūsų oda yra apsaugota kremu nuo saulės, kurio SPF yra bent 15. Taip pat vertėtų vengti tiesioginių saulės spindulių tarp 10 val. ryto ir 16 val. vakaro, kuomet saulė yra intensyviausia. Ir, žinoma, turėtumėte dėvėti drabužius ir galvos apdangalą, kurie apsaugotų jūsų odą.

Nepamirškite ir kūno kremo – kremas reikalingas ne tik veidui, bet ir kūnui: http://read.lt/kuno-kremas-priemone-kuria-orams-atvesus-teks-issitraukti-is-tolimiausiu-vonios-spinteles-kerteliu/

Žinoma, tai nėra vienintelės priemonės, kurias mes galime pasitelkti puoselėdamos savo gražią ir sveiką odą, todėl visuomet naudinga pasidomėti šiuolaikinėmis tendencijomis ir pasistengti atrasti veiksmingus sprendimus, kurie geriausiai veiktų jūsų odos priežiūrai.