Grožis,  Įvairūs,  Mada,  Paslaugos

Suknelės internetu: įsigijimo žingsniai

suknelės internetuDaugelyje filmų dažnai naudojama jau kone stereotipu tapusi situacija, kai moteris – apsipirkinėjimo maniakė tamposi po parduotuves su savimi iš paskos besikamuojantį vyrą. Iš tiesų ya moterų, kurioms apsipirkinėjimas tolygu galimybei pailsėti bei atsipalaiduoti. Bet kai tau konkrečiai kažko reikia, o n-tojoje parduotuvėje nieko panašaus nėra, malonumas baigiasi. Galime atsikvėpti – juk yra internetinės parduotuvės, kuriose apsipirkinėti galima net ir per laisvą valandėlę darbe.

Pažiūrėkime, kaip nesudėtingai gali būti įsigyjamos suknelės internetu.

  • Jei dar neturite savo mėgstamos internetinės rūbų parduotuvės, jums pravers Google’as. Paieškos langelyje įveskite tam tikrą raktinę frazę ir žiūrėkite į rezultatus. Patarčiau iškart pasidomėti išsirinktų parduotuvių reputacija. Paprasčiausias būdas – paieškoti buvusių pirkėjų atsiliepimų. Apsidrausti būtina, kadangi internete neretai slepiasi sukčiai, tenorintys pasipelnyti iš naivių pirkėjų.
  • Atsakykite į klausimą „kokios suknelės aš ieškau?”. Beveik visose internetinėse parduotuvėse yra galimybė pagal tam tikrus kriterijus susiaurinti paiešką (dydis, spalva, ilgis, atitinkama proga ir kita). Tarkime, mums reikia ilgos raudonos 36 dydžio suknelės. Pažymime „varneles” reikiamose vietose ir žiūrime, iš ko galime rinktis. Jei siūlomi variantai netinka, „einame” į kitą parduotuvę. O tai labai paprasta – tik keli klavišų spragelėjimai.
  • Suknelės internetu turėtų žavėti ne vien pasirinkimo įvairove, bet ir kainos atžvilgiu. Tikėtina, jog išleisite mažiau nei įprastoje parduotuvėje. Nepatingėkite išsirinktos suknelės (ar panašaus varianto) kainos pažiūrėti skirtingose internetinėse parduotuvėse. Tiesa, čia slypi vienas „kabliukas”. Jei kažkurioje parduotuvėje tą patį rūbą radote kur kas pigiau nei kitose, neskubėkite pervedinėti savo pinigų – galite likti apgauti. Prekybininkai domisi konkurentų kainodara, tad kaina gali svyruoti keliais ar keliolika litų.
  • Suknelės internetu turėtų būti renkamasi itin atidžiai, kadangi faktas, jog tai jūsų dydis bei patraukli išvaizda nuotraukoje – toli gražu ne viskas. Figūros ypatumai, veido bruožai, plaukai ir kitos detalės – nuo to priklauso, kaip konkretus rūbas tiks būtent jums. Jei neturite galimybės realiai pasimuoti panašaus modelio, pasidomėkite, ar nesėkmingo pirkinio atveju pardavėjas suteikia galimybę prekę grąžinti.
  • Galiausiai išsirinkite tinkamiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą. Jei suknelės reikia konkrečiai progai, atkreipkite dėmesį į pristatymo terminą.

Paprastas pirkimo procesas, ar ne? Svarbiausia įsitikinti, jog internetinė parduotuvė yra patikima, o išsirinkta suknelė (ar kitas rūbas) jums tiks.