Įvairūs

Kam naudojamos naftos gaudyklės?

Naftos gaudyklės gali būti panaudojamos įvairiuose objektuose, pavyzdžiui – automobilių plovyklose, degalinių teritorijose, intensyvaus mašinų srauto sulaukiančiose aikštelėse, autoservisuose ar garažuose, kuriuose vyksta automobilių taisymo darbai ir panašiai. Šie įrenginiai naudojami tam , kad būtų išvalomos paviršinės lietaus nuotekos minėtose teritorijose.

Kodėl šis įrenginys toks ypatingas?

Naftos gaudyklės yra gaminamos iš polietileno, pasitelkiant moderniausią rotacinį liejimo metodą. Ši šiuolaikinė technologija leidžia išvengti gamybos broko dėl žmogaus prisilietimo bei užtikrina pastovius gaminių gabaritus. Kadangi naftos gaudyklės yra pagamintos iš polietileno, jos gali būti lengvai perdirbamos ir panaudojamos pakartotinai. Šiuo atveju bus ne tik sumažintas atliekų kiekis gamtoje bet ir tausojama natūrali aplinka ir išnaudojamos visos ekologijos galimybės. Taip pat svarbu paminėti, jog šių įrenginių montavimo kaštai yra itin maži. Kodėl? Naftos gaudyklės gali būti montuojamos gan giliai skaičiuojant nuo žemės paviršiaus, nenaudojant papildomų betoninių futliarų ar paskirstymo plokščių. Šios naftos gaudyklės kaina atitinka kokybę, nes yra garantuojamas atsparumas bei tvirtumas, taip pat ši įranga pasižymi efektyvumo funkcija. Kai yra reikalinga, žmogus gali saugiai patekti į talpyklą, tad saugumas tai pat vienas iš šios kokybiškos prekės aspektų.

Kuo pagrįstas naftos gaudyklės veikimas?

Visų pirma vandens srautas susimaišęs su naftos produktais patenka per pradinį vamzdį ir patenka į talpyklą. Tuomet vandens srautas praeina pro valomąją dalį – koalescencinių plokščių paketą. Šioje vietoje naftos dalelės yra sulaikomos, suliejamos į didesnius naftos lašelius ir taip jiems kylant jie yra sulaikomi viršuje, virš vandens. Na žinoma į naftos gaudykles patenka ir kiti teršalai, tad jiems pasiekus valomąją dalį, jie nušliaužia žemyn į talpyklos dugną. Plovimas vyksta pagal poreikį, rekomenduojama kartą į metus. Išvalytas vanduo yra išleidžiamas iš talpyklos, na o naftos lašeliai kaupiami tol, kol pasiekia nustatytą ribą ir naftos lygiui ją pasiekus, nuotekų anga yra uždaroma taip užblokuojant naftos išsiliejimą iš skirstytuvo.

Kokia yra naftos gaudyklės kaina?

Paprastai naftos gaudyklės kaina priklauso nuo našumo bei užkasimo gylio. Na pavyzdžiui jeigu jūsų įrenginys bus kasamas iki 1,5 metrų, tuomet kaina bus pritaikoma standartinė, jeigu bus kasamas įrenginys nuo 1,5 iki 2,5 metrų – naftos gaudyklės kaina bus didesnė, nes talpyklos storis bus nebe 10 milimetrų kaip įprastai, jau net 6 milimetrais daugiau ir sieks 16 milimetrų skersmenį. Taip pat Eneka siūlo ir itin didelių gabaritų gaminius, kurie gali būti kasami į gylį, kuris siekia iki 6 metrų nuo žemės paviršiaus, šie gaminiai yra stambiausi, skersmuo storiausias, todėl ir kaina aukščiausia. Na o kalbant apie naftos gaudyklės kainą dėl skirtingo našumo, tai šiame aspekte tai reiškia, jog gaudyklės kaina priklauso nuo gaudyklės dydžio. Jeigu ji bus taikoma prie nedidelės degalinės, vadinasi bus nedidelė apkrova, mažas našumas ir reikės mažesnio pajėgumo, ar kitaip tariant mažesnį srautą generuojančios talpyklos, tad ir tokios naftos gaudyklės kaina automatiškai bus mažesnė. Na o jeigu įrenginys bus naudojamas intensyvaus mašinų srauto sulaukiančiose aikštelėse arba dideliuose autoservisuose, tuomet ir naftos gaudyklės bus naudojamos didesnio našumo. Jos turės būti didesnės ir sugeneruoti daugiau vandens su naftos prietakomis srauto. Taigi kiekvienas atvejis yra individualus ir kiekvienoje vietoje bei srityje turėtų būti pritaikoma tam tikrų parametrų naftos gaudyklė, kuri bus puikiai pritaikyta ir galės efektyviai funkcionuoti ir būti panaudojama pagal paskirtį.