Laisvalaikis

Ezoterinės prekės: Taro kortos bei Lenormand kortos

Ezoterinės prekės padės jums pažinti save, išsiaiškinti, patvirtinti ar paneigti jūsų gyvenime vykstančius mistinius įvykius. Paprastai ezoterinės prekės padės jums pažadinti jūsų intuiciją ir jos pagalba atsakyti į jums norimus klausimus. Žmogaus sugebėjimai yra žymiai didesni nei kiekvienas iš mūsų supranta. Dažniausiai pasamonės lygmenyje žmogus žino dauguma atsakymu, tiesiog pats to nesuvokia. Tokie įrankiai kaip pranašavimo kortos ar švytuoklės padeda pažadinti intuiciją ir šių įrankių pagalba galite gauti atsakymus. Tačiau norint tinkamai naudotis šiais įrankiais reikia tam tikrų praktinių žinių. Pranašavimo kortos skirstomos į keletą atskirų grupių: orakulo kortos, taro kortos bei lenormand kortos. Apžvelkime šias kortas detaliau:

Taro kortosšios kortos skirtos jau pažengusiems naudotojiems, kurie žino šių kortų dėstymą ir visas kortų reikšmes. Taro kortos turi specialų dėstymą. Šios kortos skirstomos į mažuosius ir didžiuosius arkanus. Paprastai būrimai atliekami su abiejais arkanais, tačiau galima būrti atskirai tiek su vienu, tiek su kitu. Taro semantinė pranašavimo sistema beabejonės yra populiariausia būrimo sistema, beveik visi profesionalus būrėjai naudojasi šiomis kortomis. Jos yra itin tikslios bei suteikia būrėjui galimybę atsakyti į visus užduodamus klausimus.

Lenormand kortosšios kortos kaip ir taro yra plačiai naudojamos profesionalių būrėju tarpe. Lenormand kortos turi aišku dėstymą, kiekviena korta turi savo reikšmę. Norint išmokti būrti šiomis kortomis, rekomenduojame pasiimti tam specialiai skirtus mokymus. Šios kortos ne tokios populiaros kaip taro, tačiau šiomis kortomis taip pat atliekami profesionalus būrimai. Šios kortos taip pat gali atsakyti į konkrečius klausimus ar tam tikras gyvenimo situacijas.

Orakulo kortos – šios kortos skirtos pradedantiesiems, kurie nori susipažinti su pranašavimo kortų sistemomis. Orakulo kortos gali būti įvairiausių rušių, dažniausiai naudojamos: gyvūnų, čakrų, dvasių ir kitos. Šios kortos neturi jokio aiškaus dėstymo, todėl kiekvienas gali interpretuoti savaip. Kortų reikšmės dažniausiai nuteiks optimistiškai. Šių kortų atsakymai paprastai yra abstraktus, todėl šios kortos negali atsakyti į tikslius klausimus.

Užsukite į elesoul.eu parduotuvėle ir išsirinkite pranašavimo kortas arba švytuokles. Pas mus rasite itin platų ezoterinių prekių pasirinkimą.