Dregmes surinkejai
Namams

Drėgmės surinkėjai jūsų namams

Oro sausintuvai (arba kitaip dar vadinami dregmės surinkėjai) pastaruoju metu tampa vis populiaresni ir daugelio iš mūsų namuose naudojami prietaisai. Jų pavadinimas atspindi ir jų pagrindinę paskirtį. Drėgmės surinkėjai yra skirti patalpose esančio drėgmės lygio stabilizavimui. Kaip bebūtų gaila, tačiau daugelyje patalpų (ypač – senesnės statybos) drėgmės lygis yra pakankamai aukštas. Tai gali neigiamai paveikti ne tik pačių patalpų vidaus būklę, tačiau taip pat turėti neigiamų padarinių mūsų sveikatai. Žmonės, kurie kasdien daug laiko praleidžia labai drėgnose patalpose, kur kas dažniau serga peršalimo ligomis, neretai juos kamuoja alergija, jiems būna sunkiau kvėpuoti, susiduriama su įvairiomis odos problemomis ir kt. Visa tai tiesiogiai prisideda prie prastesnės gyvenimo kokybės ir savijautos. Taigi, tokiais atvejais drėgmės surinkėjai yra bene vieninteliai ir patys efektyviausi pagalbininkai, apie kurių privalumus verta pakalbėti plačiau.

  • Taigi, visų pirma drėgmės surinkėjas (arba oro sausintuvas) sumažina drėgmės lygį, užkertant kelią vidaus patalpų pažeidimui (pvz., pelėsio atsiradimui, baldų paviršių suskeldėjimui ar kt.) ir įvairių sveikatos problemų (pvz., sloga, astma, odos niežulys ir kt.) kilimui.
  • Jie neturi neigiamos įtakos jūsų kasdieniam gyvenimui. Šiuolaikiniai drėgmės surinkėjai veikia labai tyliai, todėl galite nė nepastebėti, kad jūsų namuose yra šis prietaisas.
  • Oro sausintuvai padeda atsikratyti patalpose esančio pelėsio ar puvimo kvapo, kuris kyla tuomet, kai patalpų viduje yra pelėsio ar yra pernelyg aukštas drėgmės lygis.
  • Esant per didelei drėgmei gali būti pažeisti ir drabužiai, patalynė, užuolaidos, minkšti baldai ir kt. Todėl drėgmės surinkėjo pagalba galima labai efektyviai užkirsti tam kelią.
  • Drėgmės surinkėjai padeda pagerinti kvėpavimą (jis tampa lengvesnis), suteikia daugiau komforto ir leidžia atsikratyti odos problemų, kurias sukelia didelė drėgmė.
  • Kuo mažiau drėgmės bus jūsų namuose, tuo lengviau bus išdžiovinti išskalbtus drabužius (jei nenaudojate skalbinių džiovyklės). Taip pat maistas, kurį laikote ne šaldytuve, gerokai ilgiau išliks tinkamos būklės.
  • Drėgmės surinkėjai taipogi gerokai sumažina ir energijos sąnaudas, kadangi jūsų naudojamas oro kondicionierius galės veikti kur kas efektyviau.