neatsvor x600 PRO
Namams

Gandų apie robotos siurblius analizė

Robotizacija pamažu integruojama į mūsų kasdienybę. Vis daugiau namų darbų atliekama mašinų. Pavyzdžiui, valymo procesas yra viena iš jų. Kai kurie teigia, kad jums nebeprireiks šluoti, jei turėsite robotinį dulkių siurblį, kuris suteiks jums džiaugsmą.

Vienas iš efektyviausių variantų yra Neatsvor X600 PRO, kurį galite įsigyti čia: https://neatsvor.lt/parduotuve/robotas-dulkiu-siurblys-neatsvor-x600-pro/

Kiti skeptiškai žiūri į tai, ar jis sugebės išvalyti viską ir ar jis kelia pavojų namų aplinkai. Taip pat kyla klausimas apie susijusias išlaidas ir robotinių dulkių siurbliai naudojami įvairiose patalpose. Išnagrinėsime, kas iš tikrųjų yra tiesa apie robotinius dulkių siurblius, o kas yra tik gandai ir spėlionės.

Jis neužtikrina kokybiško valymo

Skeptikai iškart pastebėjo, kad apvalios formos 30-35 cm skersmens robotas dulkių siurblys neužtikrins kokybiško valymo kampuose, plyšiuose, prie grindjuosčių, po baldais. Dalis tiesos tame yra, bet tik dalis. Pirma, po dauguma spintelių ir sofų praeina modernūs robotai, kurių aukštis ne didesnis kaip 12 cm.

Antra, šoniniai šepečiai gana gerai surenka dulkes sunkiai pasiekiamose vietose. Trečia, jei atliksite generalinį valymą dalyvaujant žmogui, o po to kasdieniniam valymui nustatysite robotą dulkių siurblį, tada nešvarumai kampuose ir prie grindjuosčių, taip pat po spintelėmis ir lovomis nebesikaups.

Tokia suma, kokia buvo anksčiau. Ir bendro valymo kartą per mėnesį pakaks. Išties dulkės kaupiasi sunkiai pasiekiamose vietose, nes eidami jas paskleidžiame ir laiku nepašaliname. Roboto siurblys išsprendžia šią problemą. Taigi kiekvieną kartą po roboto nereikia sekti su šluota.

Daugelis šiuolaikinių robotų dulkių siurblių modelių turi šlapio valymo funkciją. Jis veikia taip: dulkių siurblys važiuoja, rinkdamas dulkes priešais save, o už jo pritvirtinama mikropluošto šluostė, į kurią tiekiamas vanduo. Taip vyksta valymas 2 in 1, surenkamos sausos šiukšlės, nuplaunamos grindys nuo nešvarumų. Tai puiki galimybė kasdieniniam kambario valymui.

Siurblys gali sugadinti, sulaužyti daiktus

Daugelis nerimauja, kad valymo metu robotas dulkių siurblys susiurbs laidų pagalius, kurie guli šalia buitinės technikos, tiulio, vaikiškų žaislų. Pataikys ir sulaužys trapias vazas ir gėlių vazonus ir pan. Tiesą sakant, ši problema išspręsta naudojant gamintojų pateiktas parinktis:

  • Nurodytas valymo maršrutas. Programoje nubraižote valymo maršrutą. Kur jam nenurodyta valyti, jis ir nevalys.
  • Barjeriniai lipdukai. Tokie dulkių siurbliai būna su specialiais lipdukais iš karto arba parduodami papildomai (priklauso nuo modelio), kuriuos robotas atpažįsta kaip sienas ir ten neina. Taigi galite aptverti vietas, kur nepageidautina kviestis dulkių siurblio.
  • Integruotas kliūčių jutiklis praneša robotui, kad dideli objektai yra „sienos“, ir jis juos apeina. O jei sugenda, didelės žalos nepadaro, nes turi guminį buferį.

Nesaugu naudoti turint gyvūnus, vaikus

Beveik visi modeliai turi suplanuotą valymo funkciją. Galite užprogramuoti dulkių siurblį, kad jis veiktų kiekvieną dieną, kai vaikščiojate su savo augintiniu ir vaikais. Robotas per 15 minučių ramiai išvalo vieno kambario butą. Tai reiškia, kad viskas bus paruošta jūsų sugrįžimui.

Beje, daugelis vaikų ir gyvūnų su džiaugsmu suvokia roboto atsiradimą bute ir visai nebijo. Svarbu jiems iš anksto paaiškinti, koks naujas „nuomininkas“ atsirado ir kam jis skirtas. Jei turite alergiją, galite nesijaudinti – robotas dulkių siurblys pakelia dulkes daug mažiau nei įprastas dulkių siurblys.

Didelė kaina

Šių prietaisų kainų diapazonas yra labai didelis. Bet jei turite užduotį išvalyti nedidelį butą ir jums nereikia daug papildomų funkcijų, tada visiškai įmanoma rasti aukštos kokybės robotą už kainą, ne didesnę nei įprasto dulkių siurblio kaina. Tačiau kiek lengviau bus palaikyti švarą ir tvarką! Juk robotas savarankiškai išvalys butą, kol niekas nėra namuose, o jums teks tik kartas nuo karto atlikti generalinį valymą.

Tinka tik mažoms erdvėms

Viskas priklauso nuo modelio. Tik patys pigiausi modeliai negali susidoroti su šia užduotimi. Verta šiek tiek primokėti, o mes gauname robotą, kuris ramiai išvalys kelių kambarių butą ar visą namą. Visus parametrus lengva nustatyti programoje. Jei įkrovimas baigsis valymo metu, jis grįš į pagrindą, pasikraus ir tęs valymą. Be to, robotas pats lengvai įveikia slenksčius tarp patalpų iki 2 cm.

Netinka nelygiems paviršiams

Šiuolaikiniai robotai dulkių siurbliai įveikia iki 2 cm aukščio kliūtis.Bet tai dar ne viskas, jie gali valyti ir nuožulnioje plokštumoje, ir ant kilimų su trumpa krūva, staliaus darbastaliu ir kitose neeilinėse situacijose.

Išvalius smulkias šiukšles, robotas geriau susidoroja atvirose erdvėse. Jei įėjimas sunkus, kokybė gali šiek tiek sumažėti. Tačiau net ir valant ant „lopo“, robotas dulkių siurblys iššluoja mažiausiai 90% šiukšlių, o tai gali būti laikoma labai geru rezultatu.

Tinka tik butams

Realiai robotą dulkių siurblį galima valyti ir privačiame name, garaže, biure, nedidelėje komercinėje patalpoje ir net ant staliaus stalo.

Privačiame name baiminamasi, kad robotas nenukris nuo laiptų. Tačiau ši problema išspręsta naudojant „barjerinius“ lipdukus arba nustatant valymo zoną. Be to, jau parduodami modeliai su įmontuotu kritimo jutikliu. Jei aptinkamas didelis aukščio skirtumas, robotas ten tiesiog nevažiuos.

Garaže užtenka pašalinti dideles šiukšles, o likusias surinks robotas. Betoninės ar akmeninės grindys šiam įrenginiui nėra problema – pažiūrėkite, kaip meistriškai jis susidoroja su valymu:

Biurui tai paprastai yra puikus pagalbininkas, nes paprastai biuro darbuose nėra didelių šiukšlių, tačiau dulkės iš atvirų langų, vėdinimo ir nuolatinio darbuotojų vaikščiojimo yra įprastas dalykas. Robotas per pietus ar naktį gali paskatinti reguliarų valymą.

Mažose komercinėse patalpose, tokiose kaip privati ​​kepykla, stalių dirbtuvė ar kirpykla, robotas taip pat puikiai tiks. Dabar meistrui nereikės kelis kartus per dieną valyti miltų, drožlių ir kitų smulkių šiukšlių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti dešinįjį mygtuką.

Pabaigai

Jei manote, kad pirkdami robotą dulkių siurblį galite pamiršti apie valymą, tai nėra visiškai tiesa. Norėdami pradėti, robotas turi būti sukonfigūruotas. Kartais reikia pakoreguoti programą, pavyzdžiui, jei pertvarkėte baldus ir norite pakeisti valymo schemą.

Darbo metu užsikemša šiukšlių konteineris, kurį reikia išleisti. Antenos šepečiai užsiteršia, juos reikia išvalyti, o po kurio laiko pakeisti.

Šaltinis: https://neatsvor.lt/