Namams

Valymas po remonto – kaip tikslingai išvalyti patalpas?

Valymas po renovacijos yra sunkus ir varginantis darbas. Neturint tokio darbo patirties ar žinių apie tai, kokios priemonės reikalingos tam tikriems paviršiams, valymas po renovacijos gali būti panašus į kovą su vėjo malūnais.

Renovacija dažnai yra „traumuojanti“ patirtis namų ūkio nariams ar įmonės savininkui. Dulkių tonai ir dulkės po renovacijos, susikaupusios ant visų paviršių ir užkampių, gali sukelti galvos skausmą. Be to, klijų, skiedinių, dažų likučiai ant įvairių tipų paviršių yra tikras iššūkis.

Namą po remonto darbų valyti patiems ar patikėti šį darbą profesionalų įmonei?

Priešingai nei atrodo, valymas po renovacijos nėra paprasta užduotis, nes reikia žinių apie valiklių sudėtis ir mašinų bei įrangos, reikalingos darbui atlikti, naudojimą. Labai lengva sugadinti išvalytus paviršius, jei naudojame netinkamas priemones arba nežinome kaip naudotis įranga.

Valymo taisyklių nežinojimas taip pat gali sugadinti stalviršius, grindis, furnitūrą, langus ir kt. Žinoma, galima valymo metodais ir priemonėmis pasidomėti internete. Turint daug laisvo laiko, jėgų bei galimybių po renovacijos namus išsivalyti galima ir patiems.

Tačiau jei vien mintis apie valymą po remonto darbų baugina, rekomenduojama šį darbą patikėti valymo įmonei. Didžiausia nauda, ​​kurią gausite samdydami valymo įmonę, yra ta, kad sutaupote laiko, o dažnai ir pinigų, nes per laiką, kurį skiriate valymui, galite uždirbti daug daugiau, nei sumokate valymo įmonei.

Kiek laiko užtrunka namų valymas po remonto?

Nėra aiškaus atsakymo, kiek laiko truks išsivalyti namus. Laikas dažniausiai priklauso nuo namo dydžio, kaip jis yra suprojektuotas, kiek žmonių tvarkys namus, kokia įranga bus naudojama ir t.t.

Profesionali valymo komanda, išmananti savo darbą ir specifines tvarkymo savybes, dažniausiai užtrunka maždaug 1 darbo dieną.