Laisvalaikis,  Šventės

Kaip planuoti sužadėtuves?

Sužadėtuvės – tai absoliutaus apsisprendimo metas, taip pat įrodymas, kad abejonių dėl noro būti kartu nebeliko. Apsisprendimas būti kartu visą likusį savo gyvenimą yra labai atsakingas ir tuo pačiu žavus momentas. Jeigu vestuvėms poros ruošiasi, viską planuoja kartu, tai sužadėtuvių planai gula išskirtinai ant vyro pečių. Moterims šiuo klausimu dažniausiai nekyla nė menkiausio įtarimo iki pat paskutinio momento, kuomet vyras priklaupia ir jo rankose pasimato sužadėtuvių žiedas.

Žinant tai, kad ne visiems vyrams yra paprasta planuoti, organizuoti, tai šiuo atveju daugeliui tai pavyksta tobulai. Nors sužadėtuvių planavime nedalyvauja antroji pusė, tačiau paprastai be trečiųjų šalių mažai kuris vyras apsieina. Labai dažnai į šios jaudinančios akimirkos organizavimą yra įtraukiami būsimosios artimieji, geriausi draugai. Jie dažnai padeda išsiaiškinti svarbiausius dalykus ir sukurti neužmirštamas akimirkas.

Sužadėtuvių planavimas paprastai prasideda nuo žiedo paieškų. Tam, kad išrinkti patį tobuliausią, sužadėtinės norus labiausiai atitinkantį variantą, labai rekomenduojama pasitarti su geriausia mylimosios drauge, sese ar tiesiog parduotuvės pardavėja. Pagal tai, kas labiausiai patinka moteriai, reikėtų apsispręsti, kokios spalvos – geltono, balto, o gal raudono aukso žiedą pirkti.

Patį atsakingiausią momentą planuoti galima įvairiai – tik tarp judviejų, be jokių pašalinių žmonių, galima mylimosios rankos paprašyti jos tėvų. O galbūt norite tai padaryti viešai – pakabinti plakatą, padaryti netikėtą staigmeną jūsų seniai planuotos kelionės metu. Visi sprendimai yra geri, jeigu jie atitinka jūsų lūkesčius ir gyvenimo būdą. Planuodami stenkitės prisiminti smulkiausias detales, kuo žavisi jūsų antroji pusė, o kas visiškai jai nepriimtina.

Ką daryti tais atvejais, kai vyrui bet kokios šventės planavimas yra tikras galvos skausmas, o daugelis jų baigiasi nesėkme? Palikite tai profesionaliems organizatoriams!