Finansai

Greitas kreditas – naudokite bet kam, tik ne lažybom

kreditasVisų pirma, norėčiau pradėti nuo to, jog šis straipsnis šįkart bus agitacinis/pamokantis. Kalbėsiu ne iš asmeninės patirties, tačiau žinau kelis asmenis, kurie su tokiomis problemomis buvo susidūrę. Jei turinys privers susimąstyti bent vieną žmogų – tai jau bus pasiekimas.

Taigi, įsivažiuokime į straipsnį nuo istorijos. Pažįstų asmenį, kuris beprotiškai yra įklimpęs į lažybas – turiu omenyje tai, jog šiai veiklai jaučia neįtikėtiną aistrą. Jeigu bent kartą gyvenime teko lažintis, žinosite tą jausmą, kuomet norisi bet kokiomis priemonėmis, kuo įmanoma greičiau, atsilošti, klaidingai atspėjus įvykį. Identiška situacija ištiko ir manąjį pažįstamą – pralošęs statymą skubiai pateikė paskolos internetu prašymą. Tokio sprendimo griebėsi žmogus vien dėl to, jog laisvų asmeninių santaupų, kurias galėjo skirti lažyboms, nebeturėjo – suvokiama, jog greitas kreditas tąkart galėjo pasirodyti itin gundanti išeitis. Taigi, per sekančias penkiolika minučių pinigai įkrito į sąskaitą ir suma buvo užstatyta. Deja, tačiau įvyko spėjimas ir vėlgi buvo klaidingas, tad greitas kreditas dingo, kaip ir veltui. Suvokiama, jog tokiu atveju jaunuolis, kuris negauna pastovių pajamų, kreipiasi ne į ką kitą, o į draugus arba artimuosius ir tokiu būdu sudaro jiems nereikalingų problemų.

Suprantama, jog daugelis skaitytojų nė nesistengs elgtis kitaip – tai yra natūralu, kadangi žmonės yra linkę mokytis tik iš savo klaidų. Kad ir kaip ten bebūtų, norėčiau pasiūlyti alternatyvų, kuriomis piliečiai galėtų pasinaudoti, kur išleisti pinigus, kuriuos suteikė greitieji kreditai.
Mano manymu, pati šauniausia momentinių kreditų pinigų paskirtis – „investicija“ į prognozuotinai pelningą asmeninę veiklą. Iš tiesų, Lietuvos jaunimas yra ganėtinai verslus ir tokią paskirtį pasirenka tikrai ne retas. Taip pat lietuviai yra linkę panaudoti pinigus gautus iš paskolos internetu įvairiausioms kelionėms ar būtinų daiktų įsigijimui – negalėtume teigti, jog tai yra blogai, kadangi tiek viena, tiek kita paskirtis suteikia naudos, tačiau, visgi, tokios šeimos turėtų išanalizuoti savo asmeninę finansinę situaciją, kad pasielgtų teisingai.

Taigi, reziumuojant galime pasikartoti, jog, iš esmės, apart lažybų, visos paskolos internetu panaudojimo kryptis yra visai neprastos. Kad ir kaip ten bebūtų, niekuomet nepamirškite išanalizuoti visus faktorius ir įsitikinti, jog sugebėsite grąžinti pinigus su palūkanomis.