Paslaugos

Perkraustymo paslaugos Vilniuje populiarėja ir tarp privačių būstų savininkų

perkraustymo paslaugos„Praėjo tie laikai kai viską darydavome patys. Dabar kiekvienas turi vertinti savo laiką ir stengtis, jog verslas nesustotų. Tad tikrai nebuvo net minties siūlyti darbuotojams po darbo nešioti dėžes ir vykdyti perkraustymo darbus“, teigia neseniai pakeitęs biurą Vilniaus verslininkas. Išties daugelis verslininkų nenori prarasti nė dienos, tad normalu, jog norima persikraustyti per naktį, o rytą pradėti darbuotis jau naujame biure. Pasinaudojus profesionaliomis perkraustymo paslaugomis tai įmanoma netgi ypatingai dideliems biurams ar prekybinėms patalpoms.

Tačiau perkraustymo paslaugos Vilniuje, o iš paskos ir kituose didžiuosiuose miestuose tampa populiarios ne tik tarp verslininkų. Vis daugiau privačių būstų savininkų supranta, jog persikraustyti patogiau, greičiau ir kainuoja mažiau(laiko ir pinigų prasme) pasitelkus profesionalus. Juk nedažnas lietuvis turi didelį automobilį, liaudiškai vadinamą „mikruške“, kuria galėtų persigabenti daiktus iš vieno miesto galo į kitą ar apskritai į kitą miestą ar šalį. O juk kraustantis su baldais ir visa buitine technika dažniausiai neužtenka vieno nedidelio automobilio.

Perkraustymas dažnai asocijuojasi su nugaros skausmu po visos dienos sunkių daiktų tampymo laiptais žemyn ir aukštyn. Pasitelkus kraustytojus, pasitelkiami papildomi žmonės kurie atlieka visus sunkiausius kraustymo darbus. Be to, profesionalai turi tokias priemones kaip, pavyzdžiui, vežimėlius vežti sunkius daiktus bei diržus kurie padeda nešti spintas šaldytuvus stačius – itin aktualu nešant laiptais, kuomet pavertus ant šono aikštelėje nebūtų šansų apsisukti. Perkraustymo paslaugos labiausiai žavi dėl specialiai paruoštų automobilių – juose esančiais diržais tvirtinamos dėžės ir baldai, tad jie stabilesni judėjimo metu. O kraustytojų turimos lengvos antklodės, kartonas, plėvelės ir kitos priemonės leidžia apsaugoti daiktus nuo braižymosi vienas į kitą ar kitų pažeidimų.

Šie ir daugelis kitų privalumų leidžia lengviau atsipūsti besikraustantiems ir patirti kaip įmanoma mažesnį stresą ir nuovargį. Juk kraustymasis išties turi būti malonumas – kraustomasi į naujus namus, galvojama apie įkurtuves, kaip viskas atrodys įsikūrus. Tad nemalonius ir sunkius perkraustymo darbus verčiau patikėti profesionalams, ką panašu jau renkasi ir lietuviai.