Paslaugos,  Patarimai,  Verslas

Įmonių steigimas Kaune – kodėl?

įmonių steigimas KauneVieta geografine prasme daro gana didelę įtaką plėtojamai veiklai. Turint super gerą verslo idėją, tačiau gerai neapmasčius, kurioje rinkoje ją realizuoti, galima susidurti su nemenku nusivylimu. Kodėl įmonių steigimas Kaune turėtų vilioti jau klestinčius ir dar tik pradedančius verslininkus?

  • Pagalba norintiems steigti įmonę.

Sąvoka „įmonės steigimas” iš pradžių gali skambėti labai sudėtingai. Bet tik tol, kol daugiau šia tema nepasidomima. Informacijos internete apstu, tačiau ne kiekvienam jos pakanka ar ji atrodo patikima. Kaune nesunkiai rasite specialistų, konsultuojančių steigimo, valdymo, bankroto ir kitais su įmonės veikla susijusiais klausimais. Įmonių steigimas Kaune šiek tiek skiriasi nuo, tarkime, įmonės kūrimo Šilutėje. Specialistai jums pristatys kai kurias subtilybes ir pirmieji  žingsniai šioje rinkoje bus tvirtesni.

  • Patogi geografinė padėtis.

Labai nesuklystume išsireiškę, jog visi keliai veda į Kauną. Tai – miestas Lietuvos viduryje, daug kam jis tampa pusiaukele iš taško A į tašką B, kelių kokybė pakankamai nebloga. Šiuos pliusus galima išnaudoti keliems tikslams: pritraukiant daugiau vartotojų, vystant tam tikrą sritį (transportą, logistiką), gyvenant kitame mieste, tačiau dirbti važinėjant į Kauną ir panašiai.

  • Geros sąlygos tarptautinio verslo plėtotei.

Oro uosto buvimas Kaune palengvina užsienio verslo partnerių pasiekimą ar jų atvykimą į Lietuvą. Skrendančiųjų srautai, nesvarbu, ar Kaunas jiems galutinė, ar tarpinė stotelė, gali pametėti vieną ar kitą potencialią verslo idėją.

  • Galimybė plėtotė įvairiakryptę veiklą.

Kauno miesto bendruomenė savo margumu (įvairūs judėjimai, skirtingos tautybės ir panašiai) šiek tiek nusileidžia sostinės „publikai”, tačiau ir čia apstu įvairių poreikių, pomėgių, norų. Reikia išsirinkti sferą, kurioje sugebėtum kažką pasiūlyti, nesvarbu, ar tai būtų grožio, sektorius, maisto pramonė, turizmas (taip, Kaunas turi ką parodyti ir tautiečiams, ir svečiams iš užsienio), ar kažkas naujesnio.

  • Galimybė rasti prieglobstį.

Kai kuriuose miestuose susiduriame su vietos veiklai plėtoti problema (aišku, šį klausimą apeina vystantieji virtualią veiklą – svarbūs klausimai interneto pagalba gali būti sprendžiami patogiai sėdint namuose ant sofos). Įmonių steigimas Kaune patrauklus dar ir tuo, jog biurą ar kitą patalpą, priklausomai nuo poreikių, nesunkiai rasite reikiamoje miesto vietoje. Nuomos ar pirkimo kainos gerokai mažesnės nei sostinėje.

  • Kokybiška  ir kiekybiška darbuotojų pasiūla.

Iš tokių didesnių miestų kaip Panevėžys ar Šiauliai, darbo jėga bėga ir iškyla problema ieškant tinkamo žmogaus. Tuo tarpu Kaune yra net keli universitetai, ruošiantys įvairių krypčių specialistus, kurie nori realizuoti save ir įgyti darbinės veiklos patirties.

Išanalizavome keletą objektyvių kriterijų, kuriais remiantis, galima teigti, jog įmonių steigimas Kaune potencialiai gali būti sėkmingas. Aišku, galutinis rezultatas priklauso ir nuo daugelio kitų veiksnių.