www.konsultacijaverslui.lt
Patarimai

Ar verta atlikti seo optimizaciją?

Kas tai yra seo optimizacija?

Kiekvienas, kuris turi tinklapį, arba internetinę parduotuvę, tikrai esame susidūrę su tokiu klausimu. Kodėl konkurentas yra rodomas aukštesnėje pozicijoje Googlės paieškų sistemoje, negu mano tinklapis? Nes mes juk suprantame, kad jeigu mūsų tinklapis net nepatenką į pirmą Googlės puslapį pagal pasirinktą raktažodį, vadinasi, mūsų tinklapį labai jau sunkiai suras lankytojai iš Googlės, o tai išeina, kad mes ne tik, kad nesulauksime lankytojų, bet ir neuždirbsime iš potencialių klientų. Tada kyla klausimas, o kodėl konkurentai stovi aukščiau už mus, nors mūsų informacija ir prekės yra geresnės negu konkurentų. Esmė yra ne prekės, o tai, kaip tinklapis yra paruoštas bendradarbiauti su paieškų sistemomis, kaip tinklapis yra optimizuotas pagal seo rekomendacijas paieškų sistemoms, ir kokie sprendimai buvo atlikti, kad tinklapį paieškų sistemos priimtu tinkamai, ir indeksuotų gražiai.
Būtent, visi šitie faktoriai ir yra seo optimizavimas, visos šios dalys, ir daug kitų susideda į vieną visumą, ir padeda paieškų sistemoms reitinguoti ir pastatyti Jūsų tinklapį į aukštesnę poziciją, negu konkurentų tinklapis.
Klausite, o kaip gi man pačiam atlikti tinklapio seo optimizavimą. Labai nesunkiai: reikia susipažinti su seo rekomendacijomis šiems metams, reikia atlikti galybę pakeitimų tinklapio struktūroje ir tinklapio duomenų struktūroje ir galų gale reikia sukurti tinklapio reputaciją pasauliniame paieškų tinkle, kad tinklapis būtų ne tik, kad gražus ir blizgantis, bet kad tinklapis būtų vertinamas kitų tinklapių ir jų vartotojų.
Kaip bebūtų, bet aš Jums siūlyčiau negaišti laiko, o tiesiog pasisamdyti žmones, kurie išmano apie seo optimizaciją, kurie moka atlikti seo paslaugas klientams, ir kurie ne tik, kad sutvarkys bei paruoš Jūsų tinklapį pagal seo rekomendacijas, bet ir pasiūlys galima marketingo kryptį. Kaip sakoma, daryk tai, ką moki, o ko nemok, palik profesionalas. Geriau skirkite laiko klientų paieškai, o seo optimizavimo darbus palikite seo specialistams, kure ir greičiau ir patikimiau atliks seo darbus Jūsų elektroninėje parduotuvėje.