Skyrybos internetu
Patarimai

Santuokos nutraukimas: keletas aktualių detalių

Niekas niekuomet negali numatyti, kaip bėgant metams susiklostys gyvenimas ir su kokiais sunkumais gali tekti susidurti asmeniniame gyvenime. Tai labai akivaizdžiai parodo ir nuolatos augantis skyrybų skaičius. Daugybė santuokoje gyvenančių žmonių galiausiai priima sprendimą išsiskirti ir pasukti skirtingais keliais. Tiesą sakant, šiandieninė situacija yra ypač sudėtinga ir komplikuota. Šiandien skyrybos yra tapusios opia problema – nepaisant to, kad dabar skyrybos gali būti labai greitos ir netgi yra siūlomos internetu (plačiau apie tai – https://nekartu.lt/skyrybos-internetu-skyrybos-greitai).

Todėl jei jūsų santuoka taip pat nenusisekė ir jūs norite išsiskirti, pirmiausia pagalvokite apie kelis svarbius veiksnius.

Priimkite apgalvotą sprendimą

Sprendimas skirtis visuomet turėtų būti labai gerai apgalvotas. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie vestuves – prie altoriaus keliauti reikėtų taip pat esant visiškai tikriems, kad jūs suprantate, ką darote ir tikrai esate pasiruošę su savo mylimu žmogumi kartu nugyventi visą likusį gyvenimą. Taigi, pradžioje turėtumėte stabtelėti ir pasistengti labai gerai pagalvoti, ar skyrybos jūsų dabartinėje situacijoje iš tikrųjų yra vienintelis ir tinkamiausias sprendimas. Jei manote, kad visas galimybes jau išbandėte ir jums nėra jokios galimybės išsaugoti savo santuoką, tuomet suprantama, jog galutinis sprendimas bus aiškus.

Kalbėkite su savo antrąja puse

Labai dažnai galvojant apie skyrybas sutuoktiniai ima nebesikalbėti. Tačiau tai yra labai tiesus kelias į dar sudėtingesnį skyrybų procesą. Jei abu sutuoktiniai nori išsiskirti ir nemato jokių kitų išeičių, jie turėtų drauge susėsti ir pabandyti išspręsti jiems abiem aktualius klausimus, kurie būtų susiję su jų bendru turtu, vaikais ir kitais judviejų gyvenimą siejančiais dalykais. Jei didžiąją dalį klausimų pavyks išspręsti taikiai, skyrybos taps kur kas greitesnės ir bus sklandesnės.

Ieškokite pagalbos

Negalvokite, kad jei jūs nusprendėte skirtis, visą tai turite išgyventi vieni. Toks gyvenimo laikotarpis yra labai sudėtingas, todėl jei norite, kad išgyventi jį jums taptų kur kas lengviau, turėtumėte pasistengti surasti pagalbos. Tam galite kreiptis tiek į savo artimuosius, tiek ir į patyrusius psichologus. Svarbiausia, kad atrastumėte vidinę ramybę ir pradėtumėte gyventi naują gyvenimą.