logotipo-kurimas
Patarimai

Kokie yra svarbūs gero logotipo elementai?

Logotipo kūrimas – tobulo prekės ženklo logotipo sukūrimas gali užtrukti daug laiko ir pastangų. Jei tik pradedate veiklą, tikriausiai jau galvojate apie logotipo tipą, kurį norėtumėte sukurti, kad reprezentuotų savo prekės ženklą. Tinkamo logotipo kūrimas įmonei reikalauja daug tyrimų ir kruopštaus svarstymo.

Objektyvus mastymas

Norint sukurti tinkamą logotipą, svarbu suprasti skirtingus dažniausiai naudojamus logotipų tipus. Kuriant logotipą, atitinkantį jūsų prekės ženklą, svarbu žinoti savo tikslinę auditoriją. Jūsų logotipas turi būti susijęs su konkrečia auditorija ir turi būti sukurtas atsižvelgiant į tai. Matote, logotipas turi tarnauti tam tikram verslo tikslui, todėl kurdami tinkamą dalyką turite būti objektyvūs.

Tinkamai sukurti logotipai taip pat gali trumpai suprasti jūsų įmonės viziją potencialiems klientams. Unikalaus logotipo sukūrimas gali padėti pasiekti daugiau klientų ir sustiprinti savo prekės ženklą.

Štai keli paprasti dizaino patarimai, padėsiantys sukurti logotipus, kurie patiktų jūsų klientams. Tikimės, kad šie patarimai padės jums sukurti nuostabų logotipą. Norint sukurti tinkamus logotipus, reikia daug naujovių, tyrimų ir kūrybiškumo.

Kiekvienas dizaineris, vertas vardo, gali sukurti savo tikslą atitinkantį logotipą, tačiau reikia laiko, kad iki galo įsisavintumėte visus puikaus logotipo dizaino aspektus. Logotipų kūrimas – tai daugiau nei tik šrifto pasirinkimas ir jo priderinimas prie paveikslėlio. Todėl jūsų logotipo dizaineris gali naudoti daugybę spalvų, tekstūrų ir formų, kad sukurtų sudėtingus logotipo dizainus.

Be to, logotipų kūrėjai savo logotipams kurti naudos vizualiai skirtingus elementus. Tokie prekių ženklai kaip „FedEx“ ir „Amazon“ naudoja šią koncepciją savo logotipuose ir tuo tarpu daro juos unikaliais.

Pagrindiniai kūrimo principai

Dabar, kai suprantame, ką logotipas gali ir ko negali, pradėkime projektavimo procesą. Kiekvienas dizaineris pateiks jums savo apibrėžimą, kas yra puikus logotipas, tačiau iš esmės galite jį suvesti į tris pagrindinius logotipo kūrimo principus.

Nesvarbu, ar esate dizaineris, ar norite jį samdyti, šis straipsnis suteiks jums neįkainojamos informacijos apie logotipo kūrimo procesą. Turėdama daugiau nei 10 metų dizaino patirtį ir daugiau nei 200 000 užbaigtų projektų, logotipų kūrimo komanda turi patirties, padedančios jums sukurti tinkamą prekės ženklo įvaizdį jūsų verslui, naudodamiesi mūsų plataus dizaino paslaugomis.

Geras logotipo dizainas gali formuoti profesionalų įmonės įvaizdį, jį išskirti ir sudominti tikslinę auditoriją. „UX Studio“ visada galvojame apie prekės ženklą ir užtikriname, kad logotipas atspindėtų įmonės darbą ir rezonuotų su tiksline auditorija.

„BrandCrowd“ logotipai, sukurti dizainerių iš viso pasaulio, atveria jums begalines galimybes. BrandCrowd siūlo prieigą prie gausios novatoriškų logotipų bibliotekos, sukurtos profesionalių dizainerių iš viso pasaulio. „BrandCrowd“ suteikia prieigą prie profesionalios tūkstančių tinkinamų naujoviškų logotipų bibliotekos, todėl sukurti savo naujovišką logotipą yra prieinama ir paprasta.

Pasidaryk pats

Nors anksčiau turėjote ribotas galimybes, šiandien technologijos pažengusios taip, kad praktiškai kiekvienas gali susikurti savo logotipą naudodamas internetinį logotipų kūrimo įrankį, pvz., „logogenie“. Naudodami „pasidaryk pats“ logotipų gamintoją kaip savo logotipą, per kelias minutes galite sukurti profesionalaus lygio logotipą. Jei norite per kelias minutes sukurti efektyvų logotipą, naudokite „Vismes“ logotipų kūrėją.

Sukurkite savo logotipą įvairiais stiliais ir sužinokite, kas jums labiausiai tinka. Gali kilti pagunda naudoti daugiau nei du šriftų stilius, kad logotipas būtų unikalus. Gaukite įvairių logotipų dizaino elementų, tokių kaip spalvos, šriftai ir stiliai, ir išmokite juos įtraukti į kitus naudojimo atvejus. Neapsiribokite viena technika – naudokite derinius, kad sukurtumėte unikalesnius logotipus.

Panašaus stiliaus vaizdų ir teksto kūrimas padeda pagerinti logotipo vientisumą. Vaizdinio teksto naudojimas yra senas, bet labai unikalus būdas sukurti gražius logotipus.

Vienas iš būdų pasiekti nuoseklų grafiką – sukurti pasirinktinį šriftą, kuris bus naudojamas ne tik logotipe, bet ir rinkodaros antraštėse. Nors prie logotipo galima pridėti bet kokią dvejopos paskirties tipografiją, geriausia rinktis vaizdus, ​​susijusius su jūsų prekės ženklu ar pramone.

Animacinių logotipų, kurie gali būti naudojami įvairiuose kontekstuose, serijos kūrimas gali būti dar viena puiki alternatyva standartiniams logotipams. Yra keletas grafinio dizaino programų, kurios siūlo įvairius efektus ir filtrus, kuriuos galite naudoti savo logotipe, bet nesijaudinkite. Jei turite gerų logotipų idėjų, vektorinei grafikai kurti tereikia naudoti „Adobe Illustrator“. Jei manote, kad visi jūsų eskizai yra silpni, galite pereiti nuo eskizo prie dizaino, kol turėsite puikių logotipo koncepcijų.

40 kūrybinių logotipų praktikai

Būkite atviri serifiniams šriftams ir sukurkite savo rinkos vertę samdydami laisvai samdomą grafikos dizainerį logotipui sukurti. Atminkite, kad taip pat galite tyrinėti naujoviškus logotipus – atkreipkite dėmesį į jų išdėstymą, spalvų pasirinkimą, dizaino temas ir šriftus.

Kai kurie prekių ženklai skatina savo grafiką ic dizaineriai diegti naujoves ir kurti naujas tendencijas. Norėdami padėti jums, sudarėme 40 kūrybingų ir efektyvių logotipų dizainų sąrašą su patarimais, kurie padės sukurti geriausią jūsų prekės ženklo logotipą. Jei nuspręsite, kad logotipe norite naudoti simbolį, tiek tradicinį, tiek abstrakčią, gali tekti pamąstyti.

Visada apsvarstykite, kaip veikia identifikavimas, kai logotipas nerodomas, nes nors simbolis yra svarbus, iki to momento jis turės tik vieną atpažinimą. Vėlgi, jei logotipo dizainas yra sudėtingas, jį gali būti sunku atpažinti ir todėl nesudominti auditorijos taip, kaip gali padaryti paprastas vaizdas. 

Pabaigai

Naudodami per daug šriftų ar spalvų logotipo dizaine supainiosite vartotoją ir netinkamai perteiksite norimą siųsti žinutę. Per daug šriftų naudojimas viename logotipe taip pat kenkia dizainui, kaip ir per didelis šriftų naudojimas.