Namams,  Paslaugos

Interjeras ir santechnika

Santechnikos brėžiniai – kosmosas, misija neįmanoma, sudėtingiau nei fizika… Tai keli apibūdinimai, prasiveržiantys iš lūpų. Nes brėžiniai – iš tiesų ne juokas. O svarbiausia, kad Santechnikas Vilniuje statomam namui suteikia nepaprasto funkcionalumo.

Daiktai kambaryje

Šio straipsnio pavadinimas skelbia apie harmoningą interjerą. O interjeras – tai funkcinė ir estetinė plotmė. Pavyzdžiui, sofa. Ant jos turi būti patogu, bet kartu ji turi būti daili. Arba komoda. Iš pirmo žvilgsnio ji tik graži, tačiau stalčiai – šis tas praverčiančio norint susidėti daiktus. Arba kilimas, kuris yra dėmesio verta dizaino detalė ir kartu jaukumas, šiluma.

Skirtingų dalykų suderinimas

Santechnikas Vilniuje dirba atsižvelgdamas į daugybę dalykų. Juk dailios interjero detalės – ne tik svetainėje ar miegamajame. Štai dirbant vonios kambaryje taip pat būtina atkreipti dėmesį į įvairius daiktus. Ne šnipinėti ar bandyti ką nors pasigriebti, o saugoti. T. y. dirbti reikia atsargiai. Jokiu būdu nenorėtumėte, kad santechnikas netyčia nuplėštų nuo sienos gyvatuką, sulaužytų unitazo dangtį ar prikrėstų dar nežinia kokių eibių.

Kitaip tariant, ir pati interjero tema, ir santechnikų darbas – tai skirtingų dalykų suderinimas.

  1. Interjero objektai pagražina kiekvieną kambarį – virtuvę, svetainę, miegamąjį, vonios patalpą – ir suteikia patogumo.
  2. Kadangi vonios kambaryje taip pat nestinga įvairių daiktų, santechniko darbas kiek apsunksta, nes reikia išlaviruoti, antraip tikėtini nuostoliai. Laviravimo klausimas ypač aktualus, jei vonios kambarys nedidelis.
  3. Kalbant apie santechnikų darbo specifiką tampa aišku, kad nepakanka suprasti vandens maišytuvo veikimo principo. Būtina kruopščiai planuoti, nes kitaip darbas pavirstų chaosu.

Santechnikų ir dizainerių profesionalumas

Darbą, kai viskas atliekama nepriekaištingai, įprasta laikyti profesionaliu. Ir ne ko kito, o profesionalumo pageidauja klientai. Gal ir nepamini šio konkretaus žodžio, tačiau visi klausimai ir paliepimai – akivaizdi nuoroda į norą, kad darbas būtų profesionalus. Santechnikas negali būti iš kelmo spirtas.

Interjero dizainas taip pat kuriamas atsižvelgiant į įvairius dalykus ir, jei tik leidžia galimybės, stengiamasi priimti kuo profesionalesnius sprendimus, kad kada nors iškviesimas santechnikas dėl vietos trūkumo nenuplėštų nuo sienos gyvatuko ar nesulaužytų unitazo dangčio…