Pamario-nt
Patarimai

Esminės detalės, kurias būtina žinoti ieškant NT

Daugeliui žmonių įsigyti nuosavą būstą yra viso gyvenimo svajonė. Tai jų pagrindinis siekis ir didžiausias noras. Tačiau nepaisant to, anaiptol ne visuomet įsigyjamas tinkamas ir vartotojų lūkesčius atitinkantis nekilnojamojo turto objektas, todėl svarbu išvengti neteisingų sprendimų priėmimo.

  • Jei būstą ruošiatės pirkti ne iš savo asmeninių lėšų, prieš pradėdami NT paieškas kreipkitės į banką tam, kad sužinotumėte, kokios yra jūsų tikrosios finansinės galimybės. Kai kurie žmonės susiduria su dideliais nepatogumais ir iššvaisto begalę laiko, kuomet gyvenamojo būsto paieškas atlieka nežinodami, koks bus banko sprendimas. Be abejo, taip pat reikėtų nepamiršti kreiptis į kuo daugiau skirtingų komercinių bankų – tokiu atveju galėsite palyginti jų pasiūlymus, pasirenkant patį palankiausią.
  • Nesistenkite NT įsigyti pačiu tinkamiausiu metu. Labai dažnai vartotojai daro tą pačią klaidą – jie daugybę metų laukia, kol ateis pats geriausias metas NT įsigijimui. Trumpiau tariant, jie bando nuspėti nekilnojamojo turto rinką. Tačiau iš tiesų geriausias laikas pirkti nuosavą būstą yra būtent tuomet, kai jūs esate finansiškai tam pasiruošę. Tai reiškia, kad net jei šią akimirką būsto kainos yra labai aukštos, turėdami tvirtą finansinį pagrindą ir radę tobulai jūsų lūkesčius atitinkantį būstą, galite jį įsigyti. NT rinka cikliškai keičiasi. Bėgant laikui NT kaina krinta, o vėliau vėl pakyla, todėl nereikėtų žūtbūt stengtis sulaukti pačios žemiausios būsto kainos.
  • Didesnis ne visuomet yra geresnis. Ši taisyklė galioja daugelyje sričių. Daugybė žmonių nori labai didelio ir erdvaus nuosavo būsto, tačiau jie nesusimąsto, kad tai ne tik kainuoja gerokai brangiau, tačiau ir tokio būsto išlaikymas bei priežiūra bus kur kas brangesnė bei sudėtingesnė. Todėl gyvenamąjį būstą reikėtų rinktis gerai apgalvojus savo tikruosius lūkesčius ir konkrečią situaciją.
  • Nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų. Labai daug NT pirkėjų galvoja tik apie išlaidas, kurias teks patirti gautos būsto paskolos įmokų padengimui. Tačiau tai anaiptol nėra vienintelės išlaidos. Būtina apskaičiuoti ir komunalines išlaidas, remonto kaštus bei kt.
  • Pirkti NT pasikliaujant tik savo emocijomis yra labai neteisingas sprendimas. Jei kuo nors gyvenime greitai susižavime, taip pat greitai mūsų susižavėjimas gali išblėsti, todėl NT reikėtų pirkti remiantis instinktu. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs suprantate, kad už gerą kainą gaunate gerą vertę. NT yra investicija, todėl tokius sprendimus priimkite vadovaudamiesi konkrečiais faktais ir skaičiais.

Daug NT objektų galite rasti „Pamario-NT