Tech pagalba
Patarimai

Tech pagalba skirtingais metų laikais

Galima pastebėti, kad priimta manyti, jog automobilio gedimais reikia labiau susirūpinti tik artėjant šaltajam metų laikui, tačiau ar taip yra iš tikrųjų? Šiame straipsnyje pasistengsime trumpai aptarti kada tech pagalba yra naudojamasi dažniausiai.

Žiemos periodas

Suprantama, kad žiema daugeliui vairuotojų pažeria begalę išbandymų. Kai už lango ima snigti, o oro temperatūra nukrenta žemiau minus dešimties ar penkiolikos laipsnių Celsijaus, vienokių ar kitokių techninių problemų turintys automobiliai pradeda vis dažniau gesti. Vienais atvejais, tai būna susiję su senu akumuliatoriumi, kuris gyvuoja dvejus ar daugiau metų. Tokiais atvejais tikėtina, kad automobilis sunkiai užsives, kai yra labai žema oro temperatūra.

Taipogi, negalima pamiršti, kad žiemos metu padažnėja automobilių avarijų. Kai važiuojamoji kelio danga pasidengia ledu, o vairuotojai nesilaiko rekomenduojamo saugaus atstumo ir viršija leistiną greitį – belieka laukti automobilių susidūrimo. Tokiose situacijose neretai matome, kad yra vykdomas automobiliu gabenimas, kadangi sudėtingesni automobilių susidūrimai dažnai sąlygoja transporto priemonės važiuoklės sutrikimus.

Šiltasis metų laikas

Net ir tuomet, kai atšyla orai ir sniegas, ledas bei žema oro temperatūra nebekelia problemų, automobiliai nėra apsaugoti nuo pačių įvairiausių gedimų. Galbūt nustebsite, bet didžiulė oro temperatūra turi neigiamą poveikį transporto priemonių veikimui. Todėl visi metų laikai mūsų eksploatuojamas transporto priemones vienaip ar kitaip veikia, todėl tech pagalba gali būti reikalinga bet kuriuo metu.

Be to, nemanykite, kad akumuliatoriaus problema yra dažna tik žiemą, nes vasaros sezonu, ši problema taip pat kelią galvos skausmą ne vienam vairuotojui. Tuo atveju, jei į kelionę išsiruošiate nepasirūpinę tech pagalbos teikėjų kontaktais, kelyje galite susidurti su rimtomis problemomis. Žinoma, jei turėsite mobilųjį telefoną, galėsite be vargo susisiekti informaciniu telefono numeriu ir pasiteirauti minėtų paslaugų teikėjų kontaktų, arba apsilankyti internete ir išsirinkti jums palankiausią variantą.

Kaip jau supratote, neverta sureikšminti vieno ar kito metų laiko. Savo automobiliu reikia rūpintis reguliariai. Tokiu atveju eksploatuodami savo transporto priemonę būsite tikri, kad nesusidursite su nenumatytais keblumais. O jei vis dėlto kelyje kils netikėtumų, nepasimeskite ir nepanikuokite, paskambinkite tech pagalbai ir luktelėkite kol jie prisistatys į jūsų nurodytą vietą.