IT ir technologijos,  Įvairūs,  Pirkiniai

Ką apie iperku.lt pasakytų „Simpsonų“ personažai?

Turbūt kiekvienas nori apsipirkti taip, kad ir produktai džiugintų, ir piniginė pernelyg nesuplonėtų. Bet ar įmanoma? Ar yra variantas, tinkamas ir taupantiems, ir norintiems kokybės?

O kodėl tokio varianto galėtų nebūti? Žinoma, kad yra! Pakanka apsilankyti elektroninėje parduotuvėje iperku.lt ir randama daug puikių pasiūlymų. Prekės ir mažos, ir didelės, įvairių sričių, tad yra ką rinktis, o svarbiausia, kad pasirinkimai finansine prasme neatsieina pernelyg daug.

Didžiulė akcija, neįtikėtina nuolaida, sezono išpardavimas…; taip pat apie TIKRAI GERUS PASIŪLYMUS

Akcija. Nuolaida. Išpardavimas. Kokie viliojantys žodžiai! O ar vilioja tų žodžių turinys? Ar akcija yra verta dėmesio? Ar tai tikrai gera nuolaida? Ar šis išpardavimas iš tiesų nepaprastas? O gal visa tai tik rinkodara be jokių kainos pokyčių? Kas atsakys į šį klausimą? Pirma – tai ne vienas klausimas. Antra – viskas labai priklauso nuo konteksto. Informacijos savybė – sklisti. Ir sklinda. Apie visokiausius dalykus – ir teigiamus, ir neigiamus. Pavyzdžiui, vienoje parduotuvėje apsilankėte prieš savaitę ir buvo nurodyta, kad batai kainuoja 45 eurus. Ir apsilankėte vakar. Tie patys batai siūlomi su 20 procentų nuolaida, bet… kaina sumažinta vos vienu euru. Tokia situacija pirkėjų pageidautina. Nesąžininga, bet ugdo kritiškumą. Tačiau… užsukus į parduotuvę norisi įsigyti tam tikrą daiktą ar ugdyti kritiškumą?..

Pirkėjai (tai yra visi žmonės) tikisi rasti gerą prekę už prieinamą kainą. Ir čia į pagalbą atskuba internetas (tiksliau, žmonės supranta, kad vertėtų įsijungti kompiuterį ir pasižvalgyti po internetą). Kita vertus… virtualioje erdvėje kritiškumo poreikis nesumenksta. Todėl tikslinga žinoti, kur apsipirkti ne tik patogu, bet ir patikima. Tarp tokių vietų minėtina parduotuvė iperku.lt. Visas privalumų derinys: daug prekių, patrauklios kainos, greitas pristatymas. Pridėkime patikimumą ir gausime tai, apie ką ponas Degėla iš „Simpsonų“ pasakytų EXCELLENT.

Štai viena iš kategorijų – NAMŲ APYVOKOS PREKĖS.  Tas pats ponas Degėla net rankas sunertų, kaip mėgsta daryti, ir dar kartą ištartų EXCELLENT. O profesorius Frinkas (tas su mokslininko chalatu ir rožinėmis kelnėmis) prirašytų šimtus skaičių, bandydamas išsiaiškinti, kaipgi čia yra, kad kainos tokios priimtinos.

O šiaip… adresas štai toks: https://www.iperku.lt/.