Transportas,  Verslas

Ką reikia žinoti apie skubų siuntų pervežimą į užsienį?

Dažniausiai kurjerių paslaugos reikalingos, kai į užsienį siunčiami maži ar vertingi kroviniai. Tai gali būti laiškai, dokumentai, prekės. Kurjeris pristatys siuntą tiesiai prie gavėjo durų, o visą krovinių judėjimo procesą galite stebėti internete. Esant reikalui, krovinys bus pristatytas iki tam tikro laiko, dėl kurio susitarta su siuntėju užsakymo registravimo metu. Skubios siuntos tai:

 prekių gabenimas į bet kurią pasaulio vietą;

 galimybė sekti krovinio vietą realiu laiku;

 informacinis palaikymas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę;

Norėdami išsiųsti savo siuntą, naudokite internetinę atsiskaitymo formą. Nurodykite krovinio parametrus ir tikslų gavėjo adresą.

Tarptautinio pristatymo kaina apskaičiuojama atsižvelgiant į krovinio svorį, gabaritus ir atstumą. Naudodamiesi internetine skaičiuokle, galite savarankiškai apskaičiuoti apytiksles siuntimo išlaidas.

Kai produktai siunčiami tarptautiniu mastu, muitinė ima mokestį. Priklausomai nuo produkto vertės ir šalies, į kurią jis siunčiamas. Jei jūsų produktas yra didelės vertės, turėsite sumokėti daugiau mokesčių. Todėl prieš išsiųsdami savo produktą, turite patikrinti skirtingų šalių įprastus mokesčio tarifus.

Siunčiant produktus tarptautiniu mastu, labai svarbu nustatyti jų pristatymo data.

Priklausomai nuo šalies, kur siunčiama siuntą, turėsite atitinkamai ją supakuoti.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra siuntimo būdas: jūra ar oru. Krovinių gabenimas oru yra greičiausias, bet brangus būdas. Kita vertus, gabenimas jūra yra gana prieinamas, tačiau užima daug daugiau laiko. Be to, gabenimas jūra dažnai nėra tinkamas subtiliems daiktams, kurie negali ištverti kelionių, uždarytų krovinių konteineriuose.

Jei gabenate gyvūnus arba augalus, yra keletas papildomų sąlygų į kurias reikia atsižvelgti iš anksto. Pasirinkta laivybos kompanija turės būti patikima ir patyrusi tvarkydama gyvų būtybių siuntas, tinkamai jomis rūpindamasi visos kelionės metu.

Tarptautinėse siuntose žalos rizika yra gana didelė. Todėl kur kas saugiau apdrausti savo siuntą dėl patirto nuostolio kompensavimo.