Įvairūs,  Patarimai,  Pirkiniai

Kaip atrasti geriausią spausdintuvą iš geriausių?

spausdintuvasGeriausio spausdintuvo pasirinkimas neapsiriboja tik biudžeto nusistatymu. Daugelis tiki, kad kuo brangesnis – tuo geresnis, tad netaupo, tačiau tuo pačiu ir neperžiūri įrangos charakteristikos, kuri gali padėti apsispręsti dėl pasirinkimo. Spausdintuvo kasetės Kaune, pati įranga, visi papildomi priedai parduodami daugelyje vietų. Ką jau kalbėti apie tai, kad egzistuoja ypač plati pasiūla galinti patenkinti skirtingų žmonių poreikius. Kuo tiksliau žinosite ko Jums reikia – tuo didesnė tikimybė, kad visi Jūsų poreikiai bus patenkinti.

Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo spausdintuvas Jums yra reikalingas. Dažniausiai išskiriamos trys rūšys, tačiau paieškojus galite atrasti dar keistesnių variantų.

  1. Rašalinis spausdintuvas.

  2. Lazerinis spausdintuvas.

  3. Adatinis spausdintuvas.

Paskutinis pasirinkimas jau visiškai nebepopuliarus ir daugelis žmonių visiškai apie jį nesvarsto. Paprasčiausiai spausdintuvo kokybė tikrai gana prasta, tad pasirinkti verta tik tokiu atveju, jeigu namuose norite turėti archajišką įrangą, kuri yra su įdomia istorija.

Jeigu atmestume paskutinį pasirinkimą, tokiu atveju reikia svarstyti tarp dviejų. Juos lyginti patogiausia remiantis į tam tikrus esminius kriterijus.

KAINA. Kaip jau minėjome, daugelis žmonių pirmiausia nusprendžia, kokią pinigų sumą gali skirti. Spausdintuvo kasetės Kaune yra pigios, tad jokio skirtumo, ar reikia pildyti rašalinį ar lazerinį. Šiuo atveju verta įvertinti pačios įrangos ilgaamžiškumą. Rašalinis kainuoja kur kas pigiau. Tiesa, lazeriniai turi kur kas daugiau funkcijų, tad ai tik įrodo, kad lyginti vien tik kainos paprasčiausiai negalima.

KOKYBĖ. Ieškant geros daikto, žinoma labai svarbu įvertinti ir kokybės aspektą. Pasakyti, ar geresnis yra rašalinis, ar lazerinis negalima, kadangi šiuo atveju čia skirtumo beveik nėra. Ieškant kokybės reikia žiūrėti į gamintoją, o daugiau apie juos galima pasiskaityti internete. Taip pat labai naudinga perskaityti kitų žmonių atsiliepimus iš kurių galima pamatyti, ar paslaugos yra geros kokybės, ar ne.

KUR BUS NAUDOJAMAS? Jeigu įranga jums reikalinga darbui namuose – tokiu atveju dažniausiai užtenka kur kas paprastesnio. Šiuo atveju jeigu daiktas bus skirtas biurui – tokiu atveju reiktų galingesnio. Natūralu, kad daiktus mes renkamės pagal tai, kaip dažnai bus jais naudojamasi. Biuro baldai taip pat kiek skiriasi nuo tų, kuriuos laikome namuose, tad pirkti įvertinus šį aspektą – būtina.

SPALVOTAS SPAUSDINIMAS. Jeigu planuojate daug spausdinti spalvotai, tokiu atveju svarbu paminėti, kad rašalinis šią funkciją atlieka kur kas geriau. Daugelis žmonių spausdina net nuotraukas ir džiaugiasi labai gera kokybe.

GREITIS. Jeigu reikia spausdinti labai didelį kiekį lapų, tokiu atveju aktualu ir kiek jų yra pagaminama per vieną minutę. Vėlgi, toks skubus spausdinimas dažniausiai reikalingas darbe laikomam spausdintuvui.

AKUSTIKA. Dažnai spausdinant gali pradėti erzinti garsas, kurį skleidžia spausdintuvas. Šiuo metu stengiamasi sukurti tokius, kurie veikia kuo tyliau ir netrukdytų kitiems greta esantiems asmenims. Dažniausiai ant spausdintuvo būna nurodytas garsumas, kurį spausdinimo įranga skleidžia. Susižinokite, koks jis yra.

SKENAVIMAS. Jeigu jums reikalinga skenavimo paslauga – reikia ieškoti ir tam tikros spausdinimo priemonės. Dažniausiai skeneriai būna pritaisyti prie lazerinio spausdintuvo, tačiau galima rasti ir prie rašalinio.

Geras spausdintuvas užtikrins sėkmingą, greitą ir mažai kaštų reikalaujantį darbą. Svarbiausia, kad pasirinkimas yra toks platus, jog visi atras tai, kas jiems yra reikalinga.