Ileidziamieji-zibintai
Įvairūs

Kaip gaminami įleidžiami šviestuvai?

Jei į palėpę atsiveriančiose lubose įrengiate įleidžiamą apšvietimą, būtinai naudokite garams nepralaidžias dėžutes, kurios užsandarina garų barjerą ir padeda išvengti drėgmės patekimo į palėpę. Taip pat galite naudoti įleidžiamus šviestuvus, skirtus naudoti lauke, tačiau rinkitės įleidžiamus šviestuvus, skirtus drėgnai aplinkai, jei jie liestųsi su vandeniu. Kai montuosite šiuos šviestuvus prie pastato paviršiaus, turėsite pasirinkti įleidžiamus šviestuvus, kurie atitiktų jūsų turimą prieigą ir turimą erdvę. Bet jei turite prieigą prie vietos virš lubų, kurioje bus įrengtas šviestuvas, galite į esamas lubas sumontuoti naujai pastatytus įleidžiamus šviestuvus. Ileidžiamieji žibintai suteikia ilgaamžiškumo, tad apie tai šiame straipsnyje ir pakalbėsime

Gamyba

Priklausomai nuo pasirinkto korpuso ir gaubto tipo, norint sumontuoti lempą, gali tekti nuimti dangtelį. Pritemdomas – kadangi įleidžiami šviestuvai yra pritvirtinti vietoje ir dažnai užtikrina bendrą apšvietimą, patartina įsitikinti, kad jūsų lempos yra pritemdomos, kad galėtumėte pritemdyti pagal savo veiklą. Jei bendrajam apšvietimui naudojate įleidžiamus šviestuvus, net ir su lubiniais šviestuvais, turėtumėte nepamiršti deflektoriaus spalvos ir formos, kuri padeda geriau išsklaidyti šviesą nei atviras dangtis. Priklausomai nuo patalpoje esančio dekoro ryškumo ar tamsumo, naudojamos šviesos tipo ir galios bei įmontuojamų šviestuvų paskirties (bendrojo, darbinio ar akcentinio apšvietimo), šviestuvus galite dėti arčiau vienas kito arba didesnį atstumą. toli.

Kol šviesa atsimuš į sieną tinkamu atstumu, kambarys atrodys šviesesnis ir didesnis. Daugiasluoksnis apšvietimas iš įvairių šaltinių, įskaitant atspalvius, šviestuvus ir darbinius šviestuvus, suteiks daug galimybių tinkamai apšviesti kambarį. Jei norite, kad įleidžiamą šviesą būtų galima pritemdyti ar valdyti nuotoliniu ar automatine sistema, rinkitės šviestuvą, kuriame galėsite naudoti kaitrines, halogenines ar LED lemputes. Taip pat yra šviestuvų su specialiais lizdais arba lizdais, į kuriuos galima įkišti tik kelias lemputes, dažniausiai fluorescencines arba halogenines.

Jei jums reikia sunkiai pasiekiamos šviesos, pavyzdžiui, 4 colių žemos įtampos šviestuvo, galite juos užsisakyti pagal specialų užsakymą. Jei ieškote didesnio šviestuvų pasirinkimo, tuomet salonai yra tinkamas pasirinkimas. Įleidžiamas apšvietimas yra įvairių apdailos ir angų, o tinkamai pasirinkus net kukliausius lubų šviestuvus gali būti įmantrių ir rafinuotų.

Aukšta kokybė

Galimi aukštos kokybės šviestuvai su metalo apdaila, puikiai derantys prie medinių lubų. Pavyzdžiui, vonios kambaryje virš kriauklės ir porcelianinės vonios įrengus prožektorius, šviestuvai spindi ir išsiskiria. Manau, kad yra keletas puikių salelių šviestuvų pavyzdžių, kurie gali pagyvinti jūsų virtuvę, todėl čia atsiranda jūsų asmeninis stilius. Galbūt norėsite įsitikinti, kad tiesiai virš viryklės ar kriauklės yra šviesa.

Išmatuokite ir pieštuku pažymėkite lubas, kuriose norite montuoti šviestuvus, įsitikinkite, kad nėra sijų ar kitų kliūčių. Įdėkite jungiamąją dėžę ir lempos laikiklį į angą lubose ir įsitikinkite, kad jie yra viename lygyje su lubomis. Pažymėkite sieną 52 colių atstumu nuo grindų ir aplink ją pastatykite elektros pertraukiklio dėžutę.

Atidarę nedidelę skylę lubose, naudokite sulankstytą pakabą, kad patikrintumėte, ar viduje nėra kliūčių. Sijos gali trukdyti lubose išgręžtoms skylėms, todėl joms surasti naudokite cilindrinį detektorių. Be to, lubose bus šešios skylės, kurias reikės taisyti, todėl prieš montuojant verta įsitikinti, ar tikrai norite, kad šviestuvai atrodytų taip, kaip jie.

Tarkime, kad įrengėte šešis įleidžiamus šviestuvus, bet jums nepatiko jų išvaizda – negalite išimti įleidžiamų šviestuvų, o tada susukti laidų ir panaudoti juos naujam ventiliatoriaus/šviesos deriniui maitinti, nes įleidžiamiems šviestuvams elektros kodas neleidžia. būti uždengtas. kabelių sujungimai su gipso kartono plokštėmis. Įsitikinkite, kad turite bent 6–8 dantų siūlo gabalus, kad turėtumėte pakankamai siūlo, kad galėtumėte dirbti esant bet kokiai šviesai.

Tam tikras akcentas

Jei ieškote akcentinio apšvietimo, rinkitės 4 colių žemos įtampos šviestuvą. Specialūs sekliojo korpuso šviestuvai idealiai tinka plonoms sienoms, o kampiniai – geriausias įleidžiamas apšvietimas šlaitinėms luboms. Skirtingai nei sietynai, pakabukai ar įleidžiamos lempos, kurios turi būti matomos, įleidžiamos lempos suteikia šviesą be matomų šviestuvų.

Keli įleidžiami šviestuvų tipai gali būti naudojami kuriant viso kambario apšvietimą arba įleidžiamus šviestuvus galima montuoti kaip užduoties apšvietimą, kaip dalį bendro virtuvės apšvietimo plano. Priklausomai nuo šviesos šaltinio, spindulio kampo, diafragmos dydžio ir vietos, įleidžiami šviestuvai gali apšviesti, išvalyti sienas arba užtikrinti aplinkos apšvietimą. Vieta yra raktas į jos paslaugų tikslą, nesvarbu, ar tai būtų kokteilių atmosferos sukūrimas, ar šviesos nukreipimas į virtuvės stalviršį. Kūnas yra ta šviesos dalis, kurios nematote – ji yra virš lubų linijos.

Paskutinis komponentas yra lemputė, šviesą skleidžianti lempos dalis. Šie

šviestuvai, dar vadinami žemutiniais, prožektoriais arba lubų šviestuvais, turi lemputę apskritame korpuse („dangtelyje”), kuris paprastai yra 4–6 colių pločio ir atspindi šviesą į patalpą. Įleidžiami šviestuvai – tai apvalios angos, dažniausiai randamos lubose, į kurias įdedamas šviesos šaltinis. Įleidžiami šviestuvai turi keletą pavadinimų, įskaitant korpusus, skardines, aukštas skrybėles ar vazų šviestuvus.

Įleidžiamas arba įleidžiamas šviestuvas (taip pat stalinė lempa Kanados anglų kalba, kartais gali apšviesti (konteinerių apšvietimui) Amerikos anglų kalba) yra šviestuvas, montuojamas į tuščiavidurę skylę lubose. Sumontavus šviesa sklinda iš skylės lubose ir nukreipia šviesą žemyn kaip didelis prožektorius arba siaura vieta. Vazos lempa sumontuota tiesiai lubų linijoje, o tai reiškia, kad mechanizmai yra visiškai paslėpti – matote tik lemputę ir kontūro apdailą.

Paslėpiami ileidžiamieji žibintai

Paslėptas lubų profilis gali būti būtinas patalpose su žemomis lubomis, tačiau manau, kad tai geras pasirinkimas užtikrinti tolygų apšvietimo paskirstymą beveik bet kurioje patalpoje. Pakabinamo šviestuvo pakeitimas lubų šviesos šaltiniu buvo vietos taupymo priemonė, kuri atrodė švariai, pakankamai apšviesdavo ekranus ir pabrėždavo tam tikras sritis.

Šiandien vyrauja tendencija nuo pilno dydžio skardinių šviestuvų pereiti prie įleidžiamų LED šviestuvų, kurie tiesiog įslysta į gipso kartono skylutes. Paskutinis ekspertų pasiūlytas patarimas – apatinius šviestuvus valdykite reguliatoriais, kad apšviestumėte konkrečias grupes ar sritis, sukurtumėte atmosferą, sumažintumėte energijos sąnaudas ir apšviestumėte veiklą.

Pabaigai

Rinkdamiesi įleidžiamus lubinius šviestuvus, atsižvelkite į lubų aukštį. Ant 8 „lubų 4” šviestuvas gali puikiai apšviesti virtuvės stalviršį. Dauguma rūsių paprastai yra silpnai apšviesti, todėl jiems naudinga naudoti vazos formos šviestuvus. Mūsų miegamajame yra lubų šviestuvas, tačiau jis yra tik dekoratyvus. ir aš jį įjungiu tik tada, kai pakuoju ir man reikia daugiau šviesos. Plačiau apie šviestuvus Elempos.lt.