Namams

Kaip išsirinkti miegamojo spintą?

Miegamasis – pati svarbiausia namų erdvė, kurioje galima ne tik išsimiegoti, bet ir tiesiog pailsėti po sunkios darbo dienos. Dėl to labai svarbu, kad šis kambarys būtų įrengtas ne tik jaukiai, bet ir funkcionaliai. Miegamajame paprastai stovi tikrai ne tik lova, bet ir talpi spinta ar drabužinė.

Kokią spintą pasirinkti, kad miegamajame būtų maksimaliai gražu ir patogu?

Drabužių spinta – labai svarbus pirkinys, kuris miegamajame neretai sėkmingai praleidžia 10 ar net 20 metų. Labai svarbu išsirinkti kokybišką gaminį ir, žinoma, gerai išmatuoti kambario erdvę. Jeigu jums reikalinga baldų gamyba, atvykę interjero dizaineriai patys išmatuos kambarį ir suprojektuos tinkamo dydžio spintą. Jei ne – visus matavimus teks atlikti patiems ir dar labai kruopščiai. Šie matmenys labai svarbus, nes jie leidžia įvertinti, ar kambaryje geriau tinka sieninės spintos ar mažesnės pastatomos spintos.

Įvertinus išmatavimus ir bendrą miegamojo erdvės dydį, kitas žingsnis – spintos stiliaus pasirinkimas. Baldų gamyba – labai patogi paslauga. Ten dirbantys specialistai siūlo įvairius spintos modelius ir gali juos pagaminti pagal individualius jūsų poreikius ir turimo kambario dizainą.

·         Sieninės spintos. Jos gali būti įvairaus dizaino, pavyzdžiui, durys gali būti stumdomos arba varstomos. Sieninės spintos geriausiai tinka tuose miegamuosiuose, kuriuose reikia sutaupyti vietos, neapkrauti erdvės, bet tuo pačiu būtų išlaikoma galimybė patogiai ir tvarkingai susidėti didesnį drabužių ar kitų daiktų kiekį. Svarbu paminėti, kad spinta stumdomomis durimis užims mažiau vietos nei kitos, nes varstymo mechanizmas yra horizontaliame lygmenyje.

·         Kampinės spintos. Vienas geriausių pasirinkimų, kai kambaryje yra laisvas kampas ir norisi jį tinkamai išnaudoti – nepalikti tuščios erdvės. Unikalaus dizaino kampinės spintos atrodo kompaktiškai bei taupo vietą. Durų varstymo mechanizmą taip pat galima rinktis. Šios spintos atrodo labai stilingai.

·         Įmontuojamos spintos nestandartinėse erdvėse. Labiausiai tinka tuose miegamuosiuose, kur nėra tolygaus erdvės išdėstymo, bet patalpą norisi išnaudoti kuo praktiškiau. Dažnai tai būna patalpos palėpėse, kur skiriasi lubų, sienų aukštis. Baldų gamyboje dirbantys specialistai gali sukurti tokią spintą, kuri idealiai įsilies į nestandartinę miegamojo erdvę.