Transportas

Kaip man sekėsi ieškoti automobilio pirkėjo

Auto supirkimas KretingojeIstorijų apie automobilių pardavimo kelius ir klystkelius yra ne vienas tūkstantis. Vienos jų labai nuviliančios ir kartu pamokančios, tuo tarpu kitos – pozityvios ir su laiminga pabaiga. Mano istorija yra universali. Tai reiškia, kad nenusivyliau, bet pasimokiau ir sulaukiau laimingos pabaigos – pardaviau savo automobilį. Beje, tai padėjo padaryti auto supirkimas Kretingoje.

Pasakojimo pradžia yra labai girdėta. Automobilis, kurį kasdien naudojau įvairiausioms reikmėms – tiek darbui, tiek ir laisvalaikiui, ėmė atsiskleisti vis daugiau savo minusų, kurie be kita ko labai skausmingai atsiliepė mano finansinei padėčiai. Kadangi automobilis nebuvo labai senas – tik šešerių metų – labai nenorėjau jo parduoti. Jis buvo komfortiškas ir ekonomiškas. Tačiau dėl didelių gedimų ėmiau svarstyti apie pardavimą. Tada dar nežinojau, kas superka automobilius.

Kai kantrybės taurė persipildė ir supratau, kad daugiau nebegalėsiu skirti papildomų investicijų į transporto priemonės priežiūrą, ryžausi ją parduoti. Sutvarkiau prekinę išvaizdą, nufotografavau ir internetiniuose skelbimų portaluose patalpinau penkis skelbimus, kurie, kaip aš tikėjausi, turėjo man turėjo atnešti sėkmę. Deja, klydau. Teko nusivilti ir išleisti papildomų lėšų skelbimų atnaujinimui, paryškinimui ir panašioms paslaugoms. Negana to, turėjau investuoti ir į kurą, nes vykdavau pirkėjams aprodyti savo automobilį. Praėjus bene pusšimčiui dienų išgirdau, kad veikia automobilių supirkimas Kretingoje.

Buvau girdėjęs įvairių istorijų apie auto supirkėjus, tačiau nusprendžiau išbandyti pats ir įsitikinti, kaip yra iš tikrųjų. Nenusivyliau. Reklaminėse antraštėse mačiau, kad supirkėjai superka automobilius labai greitai, todėl klientui netenka laukti. Dabar, kaip prisimenu visą pardavimo procesą, galiu jus užtikrinti, kad šiomis dienomis tokiu operatyvumu gali pasigirti anaiptol ne daugelis.

Viskas vyko labai paprastai. Paskambinau, susitariau susitikti man tinkamoje vietoje – beje, susitikimo vieta buvo ten, kur tuo metu stovėjo mano automobilis – ir nepraėjus dvidešimčiai minučių, kurios tikrai neprailgo, atvyko auto supirkėjai. Ilgai derėtis nereikėjo. Man pasiūlyta kaina tiko, ir aš buvau ja patenkintas. Auto supirkimas Kretingoje ištesėjo savo pažadus, kuriuos skelbia savo reklaminėse antraštėse – transporto priemonę pardaviau praėjus pusvalandžiui po to, kai susisiekiau su auto supirkėjais.