Patarimai

Kaip pasirinkti kėdę biurui?

biuro kedes pasirinkimasVis daugiau žmonių pasirenka darbą biure. Nors anksčiau buvo teigiama, kad tai vienas saugiausių būdų dirbti ir tuo pačiu tausoti sveikatą, visgi, šiuo metu vis dažniau akcentuojama, kad nuolatinis darbas gali sukelti labai rimtas sveikatos problemas. Būtent todėl labai svarbu, kad sėdimą darbą dirbantys asmenys pasirūpintų kokybiškais baldais, kurie negadintų stuburo ar panašiai. Kėdės biurui – vienas iš tokių baldų. Pastarosios ne tik garantuoja sveikatą, tačiau tuo pačiu ir kur kas produktyvesnį mūsų darbą. Gera kėdė užtikrins ir gerą darbą. Svarbiausia pasirinkti tokią, kuri jums puikiai tinka, o esant tokiai plačiai pasiūlai rekomenduojame įvertinti tam tikrus kriterijus.

Dydis ir plotis. Skirtingos kėdės biurui yra skirtingo dydžio ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokią, kokia jam tinka labiausiai. Žinoma, kuo asmuo stambesnis, tuo didesnės kėdės jam labiausiai reikia. Šiuo atveju platumas padeda užtikrinti, kad sėdėjimas bus patogus. Tiesa, kėdės dydis gali varijuoti ne tik pagal žmogaus matmenis, tačiau tuo pačiu ir poreikius. Paprasčiausiai vieni labiau mėgsta sėdėti erdvei, o kiti siekia, kad kėdė būtų kuo siauresnė ir sėdėjimas joje būtų geresnis.

Minkštumas. Kėdės biurui dažniausiai nebūna labai minkštos. Paprasčiausiai norima, kad žmogus joje jaustųsi patogiai ir darbas sektųsi produktyviai. Būtent todėl pasirenkamos kėdės nėra labai minkštos. Tiesa, atitinkamai, iš ko jos yra pagamintos – varijuoja minkštumas. Odinės dažniausiai būna kietesnės, kai tuo tarpu medžiaginės – minkštesnės. Svarbiausia, kad pasirinkimas yra platus, tad jeigu ieškosite pasirinksite tokią, kuri jums tinka labiausiai.

Atsilenkimas. Kai kurios kėdės labai atsilenkia ir žmogus gali jose beveik gulėti. Tokio tipo baldai padeda pailsėti tarp darbų. Nieko keisto, kad žmonių tarpe tai vienas populiariausių pasirinkimų. Paprasčiausiai tokios kėdės užtikrina komfortą. Tiesa, reikėtų nepiktnaudžiauti tuo.

Aukštis. Dažniausiai biuro kėdės reguliuojasi, tad nesunkiai galite pasirinkti tą aukštį, kuris jums tinka labiausiai. Aišku, būtinai pasidomėkite ar tokia paslauga yra.

Judėjimas. Kėdės biurui dažniausiai būna su ratukais, kad žmogus galėtų labai patogiai iš vienos vietos į kitą judėti. Puikiai tinka plastmasiniai ratukai. Jeigu manote, kad tai dėl kokių nors priežasčių gali sukelti diskomfortą, tuomet siūlome pasirinkti mobilumo funkcijos neturinčios kėdės.

Išvaizda. Jeigu norite, kad jūsų darbo vieta atrodytų vieningai gražiai, tuomet visada labai geras pasirinkimas yra pasirinkti tokios spalvos kėdę, kuri dera prie visų kitų baldų. Kadangi jų pasiūla yra tokia plati – nesunkiai pavyks atrasti tai, kas tinka labiausiai. Dažniausiai siūlomos juodos arba pilkos spalvos kėdės, tačiau esant poreikiui nesunkiai atrasite ir kiek neįprastesnių spalvų kėdes.

Funkcijos. Šiuo metu populiarios kėdės, kurios turi masažavimo ar panašias funkcijas. Sėdėjimas jose yra dar malonesnis, o darbo metu tai padeda kur kas labiau atsipalaiduoti ir produktyviau atlikti darbus.

Kėdės biurui turi labai plačią pasiūlą, tad kuomet ieškosite susidursite su labai daug pasirinkimo galimybių. Džiugu, kad tokios yra, kadangi taip įvertinę skirtingus pasiūlymus atrasite tą, kuris jums tinka labiausiai. Naudinga pasikonsultuoti ir su vadybininkais, kurie rekomenduos.