Paslaugos

Kaip turėtų būti palengvinamos skyrybos?

skyrybosŠiuo metu skyrybos yra vienas dažniausiai pasitaikančių civilinių santykių procesų, kurių metu yra patiriama nemažai išlaidų abiems pusėms. Kas svarbiausia, visas laiko gaišimas dažniausiai atsiranda tokiais atvejais, kai poros skiriasi net nepasitelkdamos jokios teisinės pagalbos – tik specialistų dėka, galima greitai ir lengvai paspartinti visą procesą. Skyrybų kontorų darbas – patenkinti visus klientų lūkesčius, nors jų situacija ir būtų itin sudėtinga. Kokias paslaugas teikia šie specialistai?

Skyrybų kontoros kokybiškai teikia visas konsultacijas teisės klausimais. Dažnai pasitaiko atvejų, jog žmonės nori savo jėgomis pereiti visą skyrybų procesą, todėl neretai ir advokatai čia nėra pasitelkiami. Didžiausia bėda – nežinojimas nuo ko pradėti. Būtent skyrybų kontorose dirbantys specialistai gali pakonsultuoti visais aktualiais klausimais apie skyrybų procesą bei įvairius teisės aktus. Vienas didžiausių privalumų – dokumentų ruošimas. Patys pagalvokite – skyrybų metu bus reikalingos įvairios pažymos iš vaikų mokymo įstaigų, darboviečių, taip pat ir kiti dokumentai bus reikalingi. Specialistai apskritai gali atstovauti jus viso skyrybų proceso metu, o tai reiškia, jog ir dokumentų ruošimas bei pažymų rinkimas įeitų į teikiamų paslaugų paketą.

Savaime suprantam, jog skyrybas sunkiausiai išgyvena vaikai, todėl čia itin didelis dėmesys turi būti skiriamas abipusėms deryboms. Skyrybų metu, būtina taikiai spręsti vaiko priežiūros klausimus, todėl čia vėl gi – be teisininkų pagalbos neapsieisite. Jie pakonsultuos abi puses kaip geriausia būtų daryti vaikų atžvilgiu t.y. jog lankymo dienos būtų abiems tinkamos ir priimtinos.

Dažnai skyrybų procesą apsunkina ir tam tikros aplinkybės, tokios kaip – sutuoktinio išvykimas į užsienį. Tokiu atveju, skyrybų procesas sudėtingėja ir tada būtina pasitelkti specialistų pagalba,  šiuo atveju – dirbančius tokiose srityse. Kas liečia pasirinkimą, tai paprasčiausiai turite dairytis į kvalifikuotus teisininkus, kurie bet kokiu atveju žinos išeitį iš jūsų padėties, nes kaip bebūtų – ne visiems yra susiklosčiusios vienodos situacijos, todėl ir specifinių žinių turėti yra būtina.

Neretai, skyrybos priveda ir prie gana aršių turto dalinimosi procesų, kurių metu yra svarbu įvertinti visas aplinkybes. Kiekvienas žmogus turi žinoti, jog santuokoje užgyventas turtas turi būti dalinamas pusiau, bet žinoma, tam tikrų aplinkybių dėka, reikėtų viską gerai pasverti ir įvertinti savo padėtį skyrybų byloje. Skyrybų kontoros, gali suteikti visokeriopą pagalbą visais klausimais, todėl net jeigu jūsų situacija yra gana sudėtinga, tai nedvejokite ir kreipkitės į šiuos specialistus.