Statyba

Liejamos grindys – unikalus sprendimas išskirtiniam interjerui!

liejamos grindysLiejama grindų danga – tai moderni ir šiuolaikiška grindų įrengimo technologija, tinkanti tiek pramoninės paskirties statiniams, tiek kasdienio naudojimo patalpoms. Pastaraisiais metais, kuriant interjero dizainą, liejamos grindys tampa rimtos konkurentės ilgą laiką dominavusiam linoleumui bei keraminių plytelių dangai. Liejamų grindų dangos pranašumai kelia vis mažiau abejonių – tai besiūlis ir lengvai prižiūrimas paviršius, išsiskiriantis itin dideliu atsparumu fizinėms apkrovoms ir chemiškai agresyviems elementams.

Grindų liejimas vertinamas dėl estetinių savybių – ši danga atitinka net ir išrankiausio kliento poreikius. Ji gali būti tiek lygaus, tiek šiurkštaus paviršiaus, papuošta blizgučiu arba visiškai matinė, spalvota arba vienspalvė. Ilgą laiką grindų liejimas buvo taikomas visuomeninės, pramonės ir gamybinės paskirties pastatuose, tačiau pastaruoju metu šia grindų danga mėgaujasi ir nuosavų namų bei didesnių butų gyventojai. Be to, po išskirtinai skaidriu viršutiniu dangos sluoksniu galima įamžinti įvairiausius atvaizdus: nuotraukas, paveikslėlius ar net ir 3D vaizdus.

Vienas didžiausių liejamų grindų privalumų – lengva priežiūra ir nesudėtingas remontas. Grindis galima plauti ar valyti specialiomis valymo mašinomis, o jei dangai yra būtini remonto darbai, užtenka atlikti dalinę grindų pataisą ir atnaujinti pažeistas (t. y. didžiausios apkrovos paveiktas) vietas. Kitas liejamų grindų privalumas – nekenksminga ir patikima eksploatacija, dielektriškumas ir antistatiškumas, išskirtinis atsparumas smūginėms apkrovoms ir ilgaamžiškumas. Be to, kokybiškai įrengta danga – nedulka. Tokios grindys puikiai tinka visuomeninės paskirties pastatams, kur reikalinga išskirtinė švara ir atsparumas dėvėjimuisi – grindų liejimas atliekamas prekybos centrų salėse, mokyklose, sporto aikštėse, poliklinikose ir maisto pramonės skyriuose. Beje, pramoninės liejamos grindys yra nepakeičiamos gamybinės paskirties patalpose, kuriose naudojami chemiškai agresyvūs regentai ir yra keliami išskirtinai aukšti kokybės ir tikslumo reikalavimai.

Liejamos grindys kiekvienai patalpai suteiks unikalumo ir elegancijos. Be to, išbandydami naujausias technologijas, galite kurti netradicišką ir menišką interjerą. Nepamirškite, kad skaidrus viršutinis grindų sluoksnis ne tik saugo, bet ir subtiliai perteikia pasirinkto vaizdo gylį, išryškina spalvų kontrastus, padidina atspalvių įvairovę. Įvertinus liejamų grindų privalumus, vis daugiau žmonių domisi liejamų sienų galimybės, t. y. pageidaujamą piešinį galite perkelti ir ant sienų, taip sukurdami „gyvos“ patalpos iliuziją. Ypatingai vertinami natūralios gamtos peizažai ir gyvūnų nuotraukos, vizualiai sugriaunančios gyvenamosios patalpos ribas. Liejamos sienos vis dažniau naudojamos viešose įstaigose, kavinėse ir restoranuose, siekiant paskatinti klientus pasinerti į kitą erdvę, t. y. peršokti realybės ribas ir atsiduoti vaizduotei. Negalima pamiršti ir praktinės pusės – liejamos sienos, kaip ir liejamos grindys, yra lengvai prižiūrimos ir nesudėtingai atnaujinamos. Visos medžiagos, naudojamos sienų ir grindų liejimui, privalo būti sertifikuotas ir atitikti visus Europos Sąjungos numatytus reikalavimus. Kokybiškos grindys yra antialerginės ir neišskiria kenksmingų medžiagų. Tiesa, siekdami aukščiausios kokybės, grindų ir sienų liejimo darbus turėtumėte patikėti šios srities profesionalams – tik ilgametę darbo patirtį turintys specialistai užtikrins nepriekaištingą rezultatą. Tinkamai įrengta ir gerai prižiūrima danga gali tarnauti daugiau nei 20 metų.