pigiausi greitieji kreditai
Finansai,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Verslas

Pigiausi greitieji kreditai šiemet gali būti imami dažniau

Prognozuojant, kad 2017 metais dar labiau išaugs maisto produktų bei paslaugų kainos, greitųjų paskolų bendrovės ruošiasi artėjančiam skolinimosi bumui. Pigiausi greitieji kreditai jau dabar siūlomi su tokiomis akcijomis, kuomet asmenys gali skolintis nemokamai. Žinoma, tokios nemokamos paskolos nėra išduodamos visiems. Taipogi reikia paminėti, kad kredito įstaigos irgi nori iš to uždirbti, todėl jos nemokamą kredito periodą nustato vos iki 3 mėnesių laikotarpiui. Kalbant apie trumpalaikius kreditus, tai jiems nemokamas periodas yra minimalus – tik vienas mėnuo. Kas liečia gyventojų pajamų vertės mažėjimą, tai jau dabar ekspertai ruošiasi blogiausiam – galvojama, jog turėtų išaugti blogųjų paskolų skaičius. Tačiau kiti specialistai turi kitokią nuomonę, kuri atrodo yra daug logiškesnė.

Skolintis negalės tie, kurie negalės skolų grąžinti laiku.

Pagrindinis reikalavimas, kuris taikomas kredito įstaigoms, yra tas, jog jos skolintų pinigų tik tiems vartotojams, kurie tikrai galės skolas grąžinti laiku. Kredito įstaigų pareiga yra įvertinti kreditingumą, o štai jis ir parodys ar besiskolinantis asmuo turės galimybė sumokėti įmokas ar visą skolą laiku. Dėl to kiti finansų ekspertai ir siūlo per daug nepanikuoti, nes Lietuvoje yra suformuota tokia įstatyminė bazė, kuri užkirs kelią gauti paskolas tiems, kurie iš tiesų jų gauti neturėtų.

Lietuvos bankas irgi vis dažniau primena kredito įstaigoms, jog teisės aktai numato didžiules baudas už aplaidų kreditingumo įvertinimą, todėl panikuoti nėra reikalo. Net jeigu iš tiesų prekių ir paslaugų kainos šiemet išaugs dar labiau, tai dar nereiškia, kad visi asmenys spręs finansines problemas skolindamiesi iš greitųjų kreditų bendrovių.

Nors pigiausi greitieji kreditai dabar itin vilioja, jais susigundo itin retas asmuo.

Daugelis asmenų ir taip jau nebegali gauti jokių paskolų dėl esamos 40 procentų pajamų taisyklės, todėl visi tie pigiausi greitieji kreditai dažniausiai yra tik paskutinėje vietoje. Vartotojams labiau rūpi sumažinti turimus įsipareigojimus, todėl jie mieliau pasirenka refinansavimo paskolas. Pigiausi greitieji kreditai dažniausiai siūlomi tik naujiems klientams, o Lietuvoje padėtis yra atokia, kad beveik didžioji dalis darbingo amžiaus žmonių jau naudojosi tokiomis finansinėmis paslaugomis.