Verslas

Kam neišduodami kreditai

 

pinigaiPaprastai visur trimituojama, kam suteikiami kreditai, paskolos, bet mes šį kartą pabandysime panagrinėti, kam jie NEIŠDUODAMI.

Bloga kredito istorija

Viena iš dažniausių priežasčių, kodėl neišduodami kreditai internetu yra prasta kredito istorija. Tai reiškia, kad jei kartą esate pasiskolinęs pinigų ir vėlavote su jų grąžinimu, ar buvo kreiptasi į antstolius, jūsų reputacija ir gebėjimas tvarkyti finansus mums kelia abejonių. Greiti kreditai negali būti išduodami tol, kol neatsiskaitysite visų skolų ir nepraeis kuris laikas.

Kreditai bedarbiams

Išduodami kreditą visada vertiname, ar žmogus turi užtikrintas pajamas. Jei neturite darbo, jūsų pajamos gali būti labai mažos, todėl ir nepakankamos paskolos grąžinimui. Dirbate nelegaliai? Tai neįtikins nė vienos įstaigos, kurioje duodami pigus kreditai. Nesvarbu, kad dabar darbdavys jums moka daug. Po kelių mėnesių galite prarasti tą nelegalų darbą, todėl liksite be pinigų ir su kredito našta…

Kreditai nepilnamečiams

Paprastai visuomenėje mano, kad SMS kreditas yra skirtas nepilnamečiams. Deja, tai netiesa. Taip užsakomas kreditas daugelyje bendrovių. SMSu pinigus užsisako dažniausiai esami klientai, kurių finansinę istoriją jau esame patikrinę ir žinome, kad šis asmuo laikysis įsipareigojimų.

Per mažas atlyginimas

Jei uždirbate gana nedaug, bet turite kitų įsipareigojimų kreditų įstaigoms, greičiausiai naujas greitas kreditas nebus suteiktas. Išduodami kreditus visada tikriname oficialias pajamas. Tik tokiu būdu galime žinoti, kad jums pakaks pinigų sumokėti mėnesinius įnašus.

Užsieniečiai ir dirbantys užsienyje

Padidėjus emigracijai, nemažai lietuvių išvažiuoja dirbti į užsienį. Tokiems asmenims neišduodame kreditų, nes nėra garantijų, kad sumokėsite mėnesines įmokas. Esame susidūrę ne kartą su nesąžiningais asmenimis, kurie atvyksta į Lietuvą, paima kreditą ir išvykę jo nebegrąžina. Teisėsaugos institucijos ir antstoliai paprastai turi didelių problemų surasti tokius bėglius ir išieškoti pinigus, todėl priimta tokia tvarka. Panaši tvarka galioja ir užsienio piliečiams, atvykusiems į Lietuvą laikinai.

Mokilizingas kreditai be registracijos mokescio – viena populiariausių mūsų paslaugų, kuria naudojasi tūkstančiai žmonių visoje Lietuvoje. Dabar kreditą internetu paimti yra paprasta ir greita procedūra. Aišku, analogiškų paslaugų pasirinkimas yra gana nemažas, todėl reikia žiūrėti, kad sąlygos būtų pačios priimtiniausios ir geriausios.