vizitines maketavimas
Verslas

Pigios vizitines korteles?

Vizitinės kortelės kaip informacinė priemonė naudojamos nuo keturiolikto amžiaus.  Devynioliktame amžiuje stipriai išpopuliarėjusi, šiandien vizitinė kortelė tapo svarbi įvaizdžio dalis. Kortelės reikia ne tik pradedant veiklą ar užėmus naujas pareigas, bet ir keičiantis įmonės veiklai, pavadinimui ar korporaciniam įvaizdžiui. Kadangi tai papildomi finansiniai resursai, dažnai galvojama, kur pigiai pagaminti vizitines korteles.

Greitas ir pigus vizitinių spausdinimas – plačiau čia >>

Vizitinės kortelės dizainas

Vizitinė kortelė – neverbalinės komunikacijos dalis. Pagrindinės vizitinės kortelės dizaino funkcijos yra sudaryti gerą įspūdį apie vizitinę kortelę įteikusį asmenį ir jo atstovaujamą organizaciją. Tam pasitelkiami įvairūs dizaino elementai – spalvos, teksto šriftai, naudojama grafinė medžiaga, įvairūs puošybos elementai.

Vizitinės kortelės kūrimo priemonės formuoja pagrindinę žinutę apie įmonės veiklą. Pavyzdžiui, žaislų parduotuvės vizitinė kortelė greičiausiai bus  papuošta ryškių spalvų elementais, o šriftas gali atkartoti vaikišką ar linksmai „išbarstytą“ rašyseną. Tuo tarpu banko tarnautojo vizitinėje kortelėje vyraus spalvos, perteikiančios patikimumą ir solidumą.

Vizitinės kortelės pigiau

Pigiausiai vizitinę kortelę galima susikurti pačia. Tai yra atsakymas į klausimą, kur pigiai pagaminti vizitines korteles. Tam internete siūlomos programos, kurios pateikia įvairioms veiklos sritims pritaikytus vizitinių kortelių šablonus. Galima rinktis iš tokių veiklos sričių kaip  administravimas, apskaita, finansai, remontas, automobiliai, dizainas, grožis, informacinės technologijos, inžinerija , kalbos, vertimas, kelionės, viešbučiai, drabužiai, papuošalai, menas, muzika, pramogos, pardavimai, farmacija, mokslas, vaikai, kūdikiai ir mamytė, valdymas  ir t.t.

Kitas, paprastesnis, vizitinių kortelių gamybai skirtų lėšų taupymo būdas  – naudotis jau sukurtais šablonais, kuriuos galima koreguoti. Vienas iš pasirinkimų – dizaino profesionalams skirta interneto platforma canvas.com. Šioje platformoje pateikiama eilė nemokamų vizitinių kortelių šablonų. Jų pagrindu pakeitus kortelėje pateikiamą informaciją, nuotraukas, spalvas galima susikurti savo dizainą.

Vizitinių kortelių spauda

Rinkoje veikia daug spaudos įmonių, veikiančių skirtingais principais. Internete galima susirasti spaudos paslaugų teikėją ir susikurti vizitinę kortelę savarankiškai. Įmonės taip pat siūlo automatizuotas platformas internete. Vartotojas gali panaudoti dizainerių sukurtą vizitinės kortelės ruošinį, pakeisti informaciją ir pateikti vizitinės kortelės maketą spausdinimui. Paprastai tokios vizitinės kortelės gamyba kainuoja ženkliai pigiau, nes nebereikia mokėti dizaineriui už vizitinės kortelės dizaino sukūrimą.

Išsiaiškinus, kur pigiai pagaminti vizitines korteles, galima pastebėti, kad norint sutaupyti teks įdėti pastangų ir prisidėti prie vizitinės kortelės kūrimo darbų.

https://www.reklamosforma.lt