verslo istatai
Verslas

Įstatų keitimas su profesionalais!

Civiliniame kodekse yra nurodyta, kad Juridiniai asmenys veikia pagal nustatytus, pačių suformuluotus įstatytus. Daugeliui žmonių tokia biurokratija atrodo labai kebli, sunku susigaudyti dokumentacijos jūroje. Kuomet į Lietuvą buvo vedamas euras daugelis verslininkų ėmėsi už galvos – kaip keisti įstatus? Įstatų keitimas bus kur kas paprastesnis, jeigu dokumentus susitvarkyti ir naujus įstatus susiformuluoti Jums padės specialistai puikiai išmanantys šio darbo specifiką ir žinantys kaip greitai ir paprastai sėkmingai vykdyti savo veiklą.

Juridinio asmens įstatų keitimas galimas šiais būdais:

  • Tiesiogiai pateikiant atitinkamus dokumentus Registrų klientų aptarnavimo padaliniui.

  • Paprastesnis pasirinkimas – registrų centro savitarna, kuri yra elektroninėje platformoje (internetu pakeisti įstatus suteikiama galimybė: UAB, IĮ, asociacijoms, VŠĮ, labdaros ir paramos fondams, MB ir t.t.). Dėl konkrečios situacijos rekomenduojame kreiptis individualiai į steigėjus, kurie gali patarti, padėti ir greitai bei paprastai sutvarkyti visus dokumentus.

Įstatų keitimas popieriniu būdu galimas tokiu atveju, kai pateikiate šiuos dokumentus:

  • Prašymas, kuriame nurodyta, kad norite keisti įstatus. Prašymas turi būti patvirtintas notaro antspaudu.

  • Reikia pateikti pakeistą steigimo dokumentą.

  • Taip pat būtina pakeisti juridinio organo patvirtinantį siekį pakeisti dokumentą.

  • Galiausiai, būtina pateikti asmens dokumentą arba jo kopiją taip įrodant, kad įmonės savininkas keičia nuostatus.

Įstatų keitimas mažai šioje sferoje nusimanantiems asmenims yra gana sudėtingas darbas, tad rekomenduojame jį palikti specialistams, kurie planuoja nuo A iki Ž sutvarkyti dokumentaciją ir tinkamai suformuluoti naujus įstatus. Ieškodami Jūsų poreikius labiausiai tenkinančios įmonės turėtumėte palyginti kelis kriterijus, kuriuos būtų galima įvardyti esminiais ieškant bet kokio tipo paslaugų suteikėjų. Dažniausiai įstatų keitimo darbus atliekančios įmonės papildomai teikia ir daugiau paslaugų, tad susipažinkite su jomis ir dirbkite su ta įmone, kuri gali Jums padėti tvarkingai vykdyti veiklą.

1. Dažniausiai kainoraščiai yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris labiausiai įvertinamas ieškant bet kokio tipo paslaugų. Taigi, šiuo atveju siūlome susipažinti kokiomis kainomis yra suteikiamos paslaugos.

2. Naudinga susipažinti su atsiliepimais, kuriuos dažniausiai palieka žmonės internete. Įvairiausi komentarai gali padėti susidaryti nuomonę apie gautas paslaugas.

3. Rekomenduojame pabendrauti ir su pačiais profesionalais, kadangi kartais pokalbis padeda nuspręsti, ar norisi, kad Jums paslaugas teiktų toks asmuo, ar ne. Tai gana individualu ir kiekvienas žmogus savaip suvokia su kokiais specialistais nori bendradarbiauti.

Įstatų keitimas tikrai nėra lengvas darbas, tad nieko keisto, kad daugeliui žmonių atlikti tokio tipo darbus yra gana sunku. Tačiau svarbiausia yra tai, kad Jums padėti ir visus pertvarkymo darbus už Jus padaryti gali savo srities specialistai.