graviravimas ant stiklo
Laisvalaikis,  Pirkiniai,  Šventės,  Verslas

Verslo dovanos: 7 idėjos, kurios nudžiugins Jūsų partnerius

Rasti gerus partnerius versle yra rimtas iššūkis. Juk dažniausiai norisi ilgalaikio bendradarbiavimo, partnerystės su verslais, lankstumo. Santykiams palaikyti reikia mažų dovanėlių, kurios dažniausiai įteikiamos per šventes bei sudarant sutartis. Dovanos įteikimas partneriui tapo gražia tradicija, net tam tikra etiketo forma, kuri parodo verslo atsidavimą kitam.

Nežinote, kuo galima nustebinti savo partnerius? Ieškote tokios dovanos, kuri būtų ne tik patraukli, tačiau ir funkcionali?

Pateiksime Jums 7 idėjas, kurios universalios, tad tinkamos daugeliui partnerių.

Užrašų knygutė.

Klasikinė dovana, kuri bet kokiam verslininkui arba kitam asmeniui užimančias svarbias pareigas, yra užrašų knygutė. Ji yra universali, skoninga ir tuo pačiu praktiška dovana. Svarbiausia, kad dažniausiai daug dirbantys žmonės kasdien sugalvoja šimtus nuostabių idėjų, kurios galėtų padėti siekti verslo bei asmeninės sėkmės. Dėl to kai užrašų knygutė yra po ranka – patogu, kad yra kur tas mintis užsirašyti. Dovanokite ne paprastą užrašinę, tačiau tokią, kuri bus puošta Jūsų įmonės logo. Jį galima graviruoti.

Graviruotas rašiklis.

Dar viena praktiška dovana, kuri tinka daugeliui aktyviai dirbančių asmenų yra rašiklis. Vėlgi, geriausia yra dovanoti tokius, kurie turi daugiau asmeniškumo. Taip pat verta masinės prekybos rašiklius graviruoti. Arba logo arba kokiu nors palinkėjimu. Kuo patrauklesnė dovana bus – tuo didesnė tikimybė, kad ji tikrai bus naudojama.

Graviūra ant stiklo.

Graviravimas ant stiklo – galimybė įteikti ne tik skoningai atrodančią, vienetinę , tačiau ir praktišką dovaną. Graviruoti galima stiklines, taures, bet ką. Vėlgi, daugiau asmeniškumo, o svarbiausia ir praktiškumo. Graviūra gali būti nemokama Jūsų verslo reklama. Galiausiai, asmuo kiekvieną kartą ją naudodamas atmins – iš kur gavo ir tuo pačiu su kuo verta palaikyti glaudžius santykius, bendrystę.

stiklo graviravimas

USB laikmena.

Net ir šiais laikais USB laikmena yra laikoma labai gera dovana. Ypač verslininkams, kurie labai dažnai tam tikros veiklos informacijos nenori laikyti virtualioje erdvėje. Tuomet laikmenos tampa puikiu mažu pagalbininku. Būtina dovanoti tokias laikmenas, kurių talpa yra didelė ir kurių vizualinis pateikimas atrodo solidžiai ir galbūt net prabangiai. Atminkite, kad jas taip pat galima graviruoti.

Stilinga pieštukinė.

Verslininkams, kurie daug laiko praleidžia kabinete, dažniausiai jauki dovana bus pieštukinė. Net ir tokiu atveju, kai asmuo daug keliauja, anksčiau arba vėliau jis bus kabinete, kur pažvelgęs gali pamatyti skoningą pieštukinę ir atminti – kas ją padovanojo. Tai gali būti maža smulkmena, kurie dovanotojui tampa nemokama reklama, priminimu didesniam verslui apie save.

Kabineto dekoras.

Dovanokite smulkmenas, kurios gali papuošti verslininko kabinetą. Šiuo atveju labai svarbu prabanga ir asmeniškumas. Dovanas galima graviruoti, tačiau ir apskritai žiūrėkite, kad jos būtų geros kokybės. Nepirkite iš trečiųjų šalių, kuriose dažniausiai parduodamų daiktų kokybė yra labai prasta.

Alkoholis.

Nėra vieningos nuomonės, ar alkoholis yra gera dovana. Tačiau dažniausiai versle galioja visai kitos taisyklės nei renkantis dovaną kitose situacijose. Verta dovanoti alkoholį, kuris yra prabangus. Net labai naudinga akcentuoti jo kainą. Tuomet tarsi parodote, kad jūsų verslas taip pat yra pažangus ir galite sau leisti įteikti partneriams tokias prabangias dovanas.

Kuo geriau partneris yra pažįstamas – tuo paprasčiau yra nuspręsti dėl dovanos. Svarbiausia įteikti padėkos ženklą partneriui ne tik per šventes, tačiau ir be jokios priežasties. Taip parodote, kad gerbiate santykius, kurie sujungė du verslus.