mases auginimas
Laisvalaikis,  Patarimai,  Pirkiniai

Naudingiausi maisto produktai kūno masei auginti

Sportininkai yra labai skirtingi. Kol vieni nori pagerinti savo energingumą ir dirbti vardan geresnių rezultatų, tuo tarpu kiti stengiasi užsiauginti kuo didesnę masę. Papildai sportui tinkamas pasirinkimas bet kuriuo atveju. Jie padeda gauti daugiau energijos ir tikslingiau judėti link savo rezultatų ir tuo pačiu pagreitina masės auginimą.

Šiuo metu papildų pasirinkimas labai platus, tad nieko keisto, kad dažnai ieškodami geriausio varianto žmonės susimaišo ir paprasčiausiai nebežino, kuris variantas yra geriausias. Žinoma, papildai sportui turi būti derinami ne tik aktyvia fizine veikla, tačiau tuo pačiu ir kokybiška bei maistinga mityba. Kokybiškas derinys – sveikas, gražus ir laimingas kūnas.

Jeigu Jūsų tikslas yra pagrąžinti kūno linijas – tokiu atveju teks kiek pakoreguoti savo valgiaraštį. Pateikiamą sąrašą produktų, kuriuos būtina vartoti kasdien.

Riešutai.

Apie riešutų nauda turbūt kalbėti net neverta. Visi labai puikiai žino, kad riešutai ir džiovinti vaisiai yra energijos šaltinis, kuris jums leis jaustis kur kas geriau ir tuo pačiu suteiks kur kas daugiau jėgų atlikti tam tikrus pratimus. Tiesa, riešutų suvalgymo kiekis turėtų būti ribojamas. Per daug suvalgius Jūsų skrandis gali pasijausti gana prastai. Tuo pačiu reikia įvertinti ir tai, kad riešutai yra labai riebūs, taigi paprasčiausiai valgydami didelį kiekį jų galite nenoromis nemažinti, tačiau papildomai auginti svorį.

Varškė.

Varškė padės Jums užsiauginti masę, kadangi joje yra labai daug baltymų. Tiesa, retas gali kiekvieną dieną suvalgyti bent jau po kilogramą varškės. Nuo to žmogus paprasčiausiai pradės prastai jaustis. Tokiu atveju papildai sportui yra puiki išeitis. Labiausiai rekomenduojami proteino kokteiliai, kurie leis greičiau pasiekti norimą masę.

Batatas.

Kitaip tariant tai yra bulvė, kurioje labai didelis kiekis angliavandeniu suteikia kur kas daugiau jėgų ir padeda sėkmingai atlikti sudėtingiausius ir daug ištvermės reikalaujančius pratimus.

Špinatai.

Špinatai yra viena naudingiausių lapinių daržovių, kuri leidžia kur kas greičiau pasiekti norimų rezultatų, kadangi paprasčiausiai suteikia kur kas daugiau jėgų. Žinoma, špinatų vartojimas turi būtų apribotas, kadangi ko per daug – tas kenkia, tad bet kuriuo atveju svarbiausia yra saikas.

Lęšiai.

Apskritai visi ankštiniai produktai yra labai rekomenduojami, kadangi leidžia ne tik organizmą papildyti reikalingomis baltymų atsargomis, tačiau ir leisti jam jaustis kur kas geriau. Lęšiai – vieni iš tų itin maistingų produktų. Žinoma, viską reikia normuoti, tačiau lęšių galite valgyti į valias.

Žuvis.

Dažnai sakoma, kad nevalgykite mėsos, tačiau žuvį valgyti yra būtina. Lygiai taip pat ji labai rekomenduojama ir sportininkams, kurie nori būti sveiki. Žuvyje yra ne tik daug naudingų baltymų, tačiau ir kitų organizmui reikalingų medžiagų, kurios leis jaustis kur kas geriau.

Sveika mityba – tai ne tik gražus, tačiau ir sveikas bei laimingas kūnas. Kartais paprasčiausiai pakanka pakeisti savo mitybos įpročius, kad galėtumėte vėl laimingai gyventi. Na, o laimė dažnai neatsiejama nuo sporto, kuris leidžia pailsėti net ir iš po sunkiausių dienos darbų. Papildai sportui padės padaryti rezultatus kur kas akivaizdesnius.