Kelionės

Kelionių tinklaraštis: bendri patarimai

Kelionių tinklaraštis yra puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie daug keliauja ir grįžę iš kiekvienos kelionės nori pasidalinti tuo, ką matė bei girdėjo. Kelionių tinklaraštis – puikus sprendimas dėl daugelio priežasčių, tačiau šį kartą apie jas nekalbėsime, o pateiksime keletą bendrų patarimų, kuriais pasinaudoję turėsite išties tobulą kelionių tinklaraštį.

Informacija turi būti apipavidalinta tvarkingai

Kelionių TinklaraštisNors iš pirmo žvilgsnio šis patarimas gali pasirodyti šiek tiek nereikšmingas, reikia pastebėti, jog tvarka yra labai svarbus dalykas pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse, o net ir toks dalykas kaip kelionių tinklaraštis yra ne išimtis – čia taip pat informacija turi būti pateikiama tvarkingai. Tiesa, kadangi tinklaraščiuose dažniausiai yra  rašoma laisvu stiliumi, tad ir ta tvarka gali būti suprantama savotiškai. Vis dėlto, bendrų taisyklių  laikytis yra būtina: tinklaraštis turi būti pildomas lankantis gramatikos, rašybos, skyrybos reikalavimus, o barbarizmai  bei panašios kilmės žodžiai – nepageidautini.

Nepamirškite nuotraukų

Visus keliautojus galima suskirstyti į dvi grupes: tuos., kurie mėgsta rašyti, ir tuos, kurie mėgsta fotografuoti. Vis dėlto, pirmosios grupės atstovų yra kur kas daugiau – jei tik jaučiate, kad žodis jums paklūsta, o rašybos bei skyrybos dar nepamiršote nuo mokyklos laikų, suvoksite, jog rašyti yra šiek tiek lengviau, kadangi norint pateikti kokybiškų nuotraukų teks paplušėti kur kas daugiau: įsigyti kokybišką fotoaparatą, žinoti fotografavimo taisykles, mokėti  tobulinti nuotraukas specialiomis programomis, o taip pat rasti puikių vaizdų. Kaip matyti, darbas išties nėra lengvas, tačiau net ir tuo atveju, jei pildydami tinklaraštį daugiau dėmesio skiriate rašymui, būtinai nepamirškite ir nuotraukų. Juk pačių gražiausių vaizdų, kuriuos matėte kelionėje, nebus gali perteikti net pačiais išraiškingiausiais žodžiais, todėl bent kelios fotografijos po kiekvieno įrašo yra tiesiog būtinos.

Dalinkitės ne tik įspūdžiais, bet ir gvildenkite atskiras temas

Jei visą laiką tik dalinsitės įspūdžiais, skaitytojams ilgainiui gali šiek tiek pabosto monotonija, nepaisant to, kad šalys, kurias aplankėte, yra skirtingos. Būtent dėl šios priežasties verta atminti, jog skaitytojams yra aktualios ir atskiros temos, pavyzdžiui, kaip išsirinkti viešbutį keliaujant  su vaikais.