Transportas

Kiek kainuoja stiklų remontas?

Viskas labai priklauso nuo to, kaip pažeistas pats stiklas ir kokius darbus reikės atlikti. Tačiau praktiškai visais atvejais nauji automobilių stiklai atsieis gerokai brangiau, negu jų taisymas. Kadangi pirmuoju atveju tektų mokėti tiek už pakeitimą, tiek ir už patį stiklą. Kas ir sudarytų didžiąją išlaidų dalį. O tuo tarpu jį remontuojant galima išleisti netgi kelis kartus mažiau. Todėl tokie darbai neretai kainuos vos keliasdešimt Eurų, kas palyginus su naujo stiklo kaina tikrai nėra daug. Ypač jeigu po remonto neliks praktiškai jokios žymės apie anksčiau buvusius pažeidimus ir galėsite sėkmingai važinėti toliau. O norint sužinoti tikslią kainą reikėtų kreiptis į vieną iš tuo užsiimančių įmonių, kadangi jos taiko skirtingus įkainius.

Kada galima taisyti stiklą, o kada teks jį keisti?

Praktiškai visais atvejais stiklų remontas yra geresnis pasirinkimas. Tačiau tikrai ne visuomet įmanoma pašalinti atsiradusius pažeidimus. Dažniausiai tai būna įvairios įdaužos. Tokiu atveju labai daug priklauso nuo to, kokio jos dydžio ir kurioje stiklo vietoje yra. Jeigu įskilimas nesiekia kelių centimetrų, tuomet tikrai galima jį pašalinti. Nebent jis atsirado pačiame stiklo pakraštyje. Tokiu atveju taisymas bus problematiškas. Ir neišvengiamai bus reikalingi nauji automobilių stiklai. Tačiau šie atvejai yra pakankamai reti, todėl dažniausiai įmanoma sutvarkyti pažeidimus, ypač jeigu jie pastebimi greitai ir nedelsiama. Kadangi įtrūkimas labai greitai plinta.

Automobilių stiklai ir jų keitimas – nesudėtingi darbai

Iš pirmo žvilgsnio tai gana sudėtingas darbas. Tačiau patirties turintys specialistai pakeisti stiklą gali pakankamai greitai. Todėl ir šio darbo kaina nebus didelė. Bet šiuolaikiniai automobiliai turi labai įvairius stiklus, kuriuos ne visada pavyks lengvai surasti. Aišku, kritulių davikliai jau tapo gana įprastais, tačiau šildomi priekiniai stiklai vis dar nėra tokie dažni. Nors jų keitimas kažkuo labai nesiskiria. Bet tiek šis darbas, tiek ir stiklų remontas turėtų būti atliekami profesionalų. Kadangi net ir nedidelis netikslumas ar atsiradęs nesandarumas gali lemti stiklo skilimą. Arba jį reikės keisti iš naujo.