parkavimo sistemos
Įvairūs,  Patarimai,  Pirkiniai,  Transportas

Parkavimo sistemos pasirinkimas. Ką reikia žinoti?

Norint, kad vairavimas būtų dar paprastesnis, užtenka įsigyti specialią įrangą. Tačiau, jos įsigijimas turi būtina atidus. Štai, parkavimo sistemos pasirinkimas nėra paprasta užduotis, nes kiekviena įranga turi savus privalumus ir trūkumus. Jeigu šiuo metu ieškote geriausių pasiūlymų, kur parkavimo sistemos kaina būtų mažiausia, turite suprasti, kad kaina lemia ir įrenginio funkcionalumą bei kitus privalumus. Internetu įsigyti parkavimo sistemas yra gana lengva, nes praktiškai kiekviena autodetalių el. parduotuvė prekiauja jomis. Aišku, nes visose siūloma aukštos kokybės įranga, tad čia jau patiems teks domėtis kur ją pirkti būtų naudingiausia.

Parkavimo sistemos šiuo metu kainuoja įvairiai ir kainą lemia būtent įrangos funkcionalumas. Pavyzdžiui, jeigu parkavimo sistema perkama priekiui ir galui, vadinasi mokėsite didesnę kainą. Tačiau galite įsigyti ir tokią įrangą, kuri skirta tik priekiui arba tik galui – tuomet kaina bus mažesnė. Jeigu turite bėdų parkuojantis priekiu ar atbulai, tai nereiškia, kad būtina pirkti visą komplektą. Perkant tokią įrangą, labai svarbu įsiglinti į pardavėjo nurodytą produkto informaciją. Paprastai kalbant, vienos sistemos veikia geriau, o kitos blogiau dėl to, kad visada gamintojų produkcija veikia skirtingai.

Parkavimo sistemos įprastai yra sumontuojamos vos per keliolika minučių ar net greičiau. Čia nėra nieko sudėtingo ir tikrai neprireiks samdyti jokių specialistų. Perkant parkavimo sistemas, visada gausite instrukcijas kaip viską sumontuoti tinkamai. Aišku, verta žinoti, kad kai kurie pardavėjai prekiauja šią įranga be lietuviškos instrukcijos, tad tuo pasidomėti reikėtų plačiau.

Užsakant parkavimo sistemą iš internetinės parduotuvės, pirmiausia būtina apžvelgti ne pačią įrangą, o pardavėją. Trumpai tariant, dar prieš gaištant laiką dėl įrangos paieškos, vertėtų pasidomėti ar pardavėjas nėra koks sukčius. Jeigu jos atsiliepimai geri, tuomet aišku – galima jau dairytis ir į siūlomą produkciją.

Nenustebkite, jeigu kai kuriose el. parduotuvėse nebus siūloma galimybė atsiskaityti atvykus kurjeriui. Tokią atsiskaitymo galimybę taiko ne visos el. parduotuvės. Kaip bebūtų, tokios įrangos įsigijimas yra labai paprastas – pasirenkate ką norite pirkti, nurodote adresą ir gavėją bei atliekate apmokėjimą. Paksui ir sulauksite užsakytos įrangos nurodytu adresu.

Dabar pargavimo sistemos gali būti pasirenkamos pagal įvairius principus. Kaip jau pradžioje paminėta, viena įranga yra modernesnė ir funkcionalesnė, o kita – labiau tradicinė. Modernesnės parkavimo sistemos siunčia garsinius bei vaizdinius įspėjimus dėl artėjančių kliūčių. Tai reiškia, kad kai kuri įranga yra kombinuojama ne tik su jutikliais, bet ir su kameromis. Aišku, tokia įranga yra brangesnė, bet ji tikrai padeda lengviau parkuotis netgi esant ypač sudėtingoms sąlygoms.

Perkant įrangą, reikia pasižiūrėti kas įeina į komplektą. Jeigu viena yra keletą kartų pigesnė nei kažkokia kita, tuomet galima suprasti kodėl. Mat, viename komplekte gali būti tik jutikliai priekiui arba galui. Brangesnė yra pasižymi žymiai didesne komplektacija – jutikliais priekiui ir galui, ekranėliu, kameromis ir t.t. Visada reikia skaityti visus aprašymus, nes būtent juose nurodyta ką gaunate.

Parkavimo sistemas dabar naudoja ne tik sunkvežimių vairuotojai, bet ir paprastų lengvųjų automobilių savininkams. Geriausia tai, kad pastariesiems nereikia leisti didžiulių sumų tokios įrangos įsigijimui, nes ji yra paprastesnė. Tai reiškia, kad būtent dėl to paprastumo ji yra pigesnė. Štai, sunkvežimiams jau yra kiek kitaip, nes čia tenka ieškoti įrangos, kuri būtų su ilgesniais kabeliais arba veikianti pagal kiek kitokį principą.

Internetu parkavimo sistemos siūlomos tikrai didesniu pasirinkimu, tačiau dairytis turėtumėte pirmiausiai.