Įvairūs

Kaip išsirinkti sekso žaislus porai?

Kiekvienuose seksualiniuose santykiuose ateina laikas, kai reikia šiek tiek paįvairinti dalykus miegamajame. Daugeliui žmonių tai reiškia eksperimentuoti su sekso žaislais ir išankstiniu žaidimu baigti ir patirti orgazmą. Tai gali būti puiku, kai jums reikia šiek tiek laiko, bet kas, jei norite, kad jūsų žaislai padėtų jums kuo geriau išnaudoti savo laiką?

Pirmieji dalykai: Jei praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai jūs atnaujinote savo suaugusiųjų žaislų žaislų rinkinį, galite nustebti sužinoję, kad šiandien prieinamų sekso žaislų rūšys yra stulbinančių formų, dydžių, spalvų ir skonių.

Archeologai iškasė sekso žaislus pirmojo Kinijos imperatoriaus Qin Shihuangdi laikais, gyvenusiais apie 221 B.C.E. Keletas senovės sekso žaislų iš tikrųjų buvo atrasti tame pačiame kape, kurioje yra garsiųjų terakotos.

Išradus elektrą, pirmą kartą, kai gydytojai pradėjo naudotis pirmaisiais vibratoriais, kad gydytų savo pacientus, tuomet buvo išrasti sekso žaislai. Įdomu pastebėti, kad elektrinis vibratorius buvo išrastas daugiau nei dešimtmetį prieš elektrinį dulkių siurblį.

Sekso žaislai turi ilgą istoriją, tačiau naujausia technologinė pažanga paskatino juos į skaitmeninį amžių. Šiandienos suaugusiųjų žaislų, esančių toli nuo vidutinio vibratoriaus, apima viską – nuo išmaniųjų telefonų iki virtualios realybės. Negana to, modernūs žaislai taip pat leidžia mėgautis dviem, kai reikia eksperimentuoti miegamajame, paversti juos porų sekso žaislu.

Yra tiek daug skirtingų sekso žaislų rūšių, lengva priblokšti – ypač kai perkate du. Jei jus domina sekso žaislai poroms, tačiau jus supainioja daugybė pasiūlymų rinkoje, ieškokite ir domėkitės plačiau šia tema internete. Tai taip pat yra gera idėja kreiptis į porų žaislus veiksmais, todėl galite įsitikinti, kad jūs ir jūsų partneris pasirinksite produktus, kuriuos jūs ir mėgsite, ir džiaugsitės bandydami.