Įvairūs,  Patarimai,  Pirkiniai,  Transportas

Kiekvienas autodalių katalogas padės jums išsirinkti tinkamas ir pigiausias dalis

autodalių katalogasJeigu norite atnaujinti savo automobilį iš pagrindų, tai dar nereiškia, kad visas dalis turite pirkti iš jas keičiančių specialistų. Autodalių katalogas internete, kurį nurodo kiekviena el. parduotuvė, jums padės tinkamai išsirinkti visus priedus bei dalis už mažiausią kainą, o svarbiausia – jų kainos yra ženkliai mažesnės. Internetu dalis užsisakyti galima itin paprastai – užtenka susirasti patikimą dalių tiekėją arba specializuotą el. parduotuvę, o tada liks tik pateikti užsakymą ir tiek. Naujausias dalis jūs galite užsisakyti iš Lietuvoje veikiančių el. parduotuvių, todėl pristatymo atveju jums nereikės laukti ilgai. Visiems savo transportu norintiems pasirūpinti vairuotojams dabar rekomenduojama itin atidžiai rinktis dalių pardavėjus, nes ne visi jie siūlo kokybiškus priedus.

Kiekvienas autodalių katalogas, kurį pateikia kiekviena internetinė parduotuvė, pasižymi skirtingomis kainomis, nes  vis dėlto – kai kurios dalys yra tiesioginių gamintojų, o tai reiškia, kad tai aukščiausios kokybės ir visus saugumo standartus atitinkantys gaminiai. Tos dalys dažniausiai būna naujos ir joms įprastai taikomas garantinis terminas, kurio neturėtumėte tikėtis užsisakant dalis iš privačių ir naudotomis dalimis prekiaujančių pardavėjų. Internete visas dalis siūloma rinktis tik iš tokių vietų, kurios prekiauja nauja įranga, nes naudota mažai ką pakeis norint atnaujinti savo transportą. Kas liečia per skelbimus prekiaujančius pardavėjus, tai juos rinktis reikėtų itin atidžiai, o geriausia būtų išvis vengti tokių vietų.

Ekspertai pastebi, kad kiekvienas el. parduotuvės autodalių katalogas yra pažymėtas naujomis detalėmis, tačiau skelbimuose dažniausiai siūlomos naudotos dalys, kurių kaina gali būti tik šiek tiek mažesnė. Dėl šios priežasties specialistai nurodo, kad geriau jau būtų pirkti naujas dalis keliais eurais brangiau, nei naudotas, nes tų dalių patikimumas yra geresnis. Naudotos dalys laiko trumpiau, todėl jas vairuotojai turi keisti dažniau, o tai priveda prie nereikalingų išlaidų. Iš el. parduotuvių perkantys dalis visada laimi, nes tokiose vietose naujos dalys neretai būna pigesnės už tas naudotas, kurias siūlo skelbimų portaluose prekiaujantys neaiškūs pardavėjai. Jeigu norite išvengti nuostolių, tiesiog venkite naudotų dalių įsigijimo iš neaiškių asmenų.