kreditui
Finansai,  IT ir technologijos,  Įvairūs,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Verslas

Patarimai geresniam kreditui gauti

Norite išvengti neigiamo atsakymo dėl paskolos? Dabar kreditui gauti užtenka tik atitikti svarbiausius vertinimo kriterijus. Kiekvienas asmuo gali padidinti savo galimybes gauti paskolą geromis sąlygomis. Viskas priklauso nuo kelių esminių taisyklių – gaunamų pajamų, kliento reputacijos bei įmokų mokėjimo užtikrinimo. Šiuos tris punktus įgyvendinus, kiekvienas kredito teikėjas paskolą suteiks gana geromis sąlygomis, todėl siūlytume plačiau pasidomėti apie kredito gavimo ypatumus.

Gaunamų pajamų suma negali būti labai maža. Tai reiškia, kad nuo jos priklauso ir naujos paskolos terminas, įmokos dydis bei palūkanos. Paprasčiausiai, jeigu norite gauti didesnę sumą, jums reikia kreditoriui įrodyti, kad turite daug pajamų – nuolatinių arba tiesiog esate sukaupę nemažai santaupų. Tiesa, kaip gi tai įrodysite? – jums reikia deklaruoti gautas pajamas, jog jos būtų matomos. Siūlytume parduoti nereikalingus daiktus, deklaruoti pelną iš vienkartinių sandorių. Tada jums reikės sumokėti pajamų mokestį. Visos rodomos pajamos užtikrins, kad galite gauti reikalingą sumą. Juk įprastai, kreditoriai skolina tiems, kurie turi sukaupę nemažą turtą.

Kliento reputacija yra labai svarbi. Jeigu jus domina ilgalaikė paskola, pirmiausia turėtumėte grąžinti senesnius kreditus. Trumpai tariant, jūsų reputaciją sudaro būtent turimi įsipareigojimai – įvykdyti, vykdomi ir pradelsti. Jeigu iki šiol visas įmokas atlikote laiku, nebuvo patekę į rizikingą grupę, tai senuosius kreditus gražinę anksčiau laiko, jūs pakeliate savo kartelę aukščiau. Jums bus uždedamas didžiulis pliusas ir kitą kartą, kreditoriai jums jau galės paskolinti pinigų ilgam laikotarpiui. Žinoma, suma taip pat ko gero bus pasiūlyta didesnė.

Tam, kad užtikrintumėte įmokų mokėjimą, jūs turite įrodyti kredito teikėjui, jog ketinate viską daryti su garantijomis. Jomis gali būti bendraskolis, laiduotojas arba užstatas. Jeigu užstatysite automobilį ar nekilnojamą turtą, kaip manote ar tada kreditoriui bus baisu skolinti jums pinigų? Jis turės kažkokį užtikrinimą, kad negražinimo atveju, jis neliks nieko nepešęs. Laiduotojas taip pat suteikia saugumo jausmą, nes visgi – jis prisiima atsakomybę už įmokų mokėjimą nesėkmės atveju. Su bendraskoliu lengviau įrodysite kreditoriui, kad galite gražinti paskolą laiku ir pagal nustatytas taisykles.