http://www.apskaitos-paslaugos.eu/
Finansai

Buhalterinė apskaita mūsų vaikų gyvenime.

Mokykla, ir vaikų finansai bei buhalterinė apskaita.

Vaikai vieno dalyko išmoksta labai gerai, tai prašyti ir kaulyti finansų iš mūsų, ir nusižiūrėti, ką turi draugai ir bendraklasiai. Tas pavydo jausmas yra nenusakomai stiprus, manau, kad kiekviena iš mūsų puikiai tą jausmą pažįstame ir žinome, kaip yra skaudu ir nepakeliama matyti, kad kažkas kitas turi tai, ko mes norime ar norėjome labai ilgai, ir tiesiog neturime finansinių pajėgumų tam daiktui įsigyti.
Vaikai mokykloje irgi turi savo socialinius sluoksnius, lygiai taip pat, kaip ir suaugusieji pasidalina į socialines kastas, vienas kitą lygina, apšneka, ar pasmerkia. Lygiai taip pat skaičiuoja, kas turtingas, o kas vargšas, kam trūksta pinigų, o kas yra apšepęs pinigais. Štai dėl ko ir reikia, kad vaikai mokintųsi suprasti ir atpažinti, kas yra ta buhalterinė apskaita, kaip ją reikia tinkamai panaudoti kasdieniniame gyvenime, kokią naudą ji mums duota, ir kodėl reikia suprasti, kaip tinkamai ir deramai reikia tvarkyti savo finansus, kad paskiau nekiltų problemų su savo finansų tvarkymu, ir nereikėtų raudonuoti ir mirti iš gėdos, kad neturime.
Jau kiek yra suaugusieji nedraugiški ir pavydūs, tai vaikai yra ypač žiaurūs vienas kitam, ir jeigu vaikas yra iš nepasiturinčios šeimos, jis būtinai bus išjuokiamas ir pajuokiamas, tad jeigu tėveliai tinkamai nemoka valdyti savo finansų, tinkamai nesupranta, kas yra ta buhalterinė apskaita, tai ir vaikas nemokės tinkamai savo pinigėliais elgtis. Žinoma, tas vaikas, kuris yra iš nepasiturinčios šeimos, niekada negalės varžytis su vaiku, kuris yra iš pasiturinčios šeimos, bet ne varžymasis svarbiausia, svarbiausia, kad vaikas išmoktų tinkamai tvarkytis su savo ribotais finansais, suprastų, kas yra ta buhalterinė apskaita, kaip su ja reikia elgtis, ir kaip reikia tinkamai tvarkyti savo finansus atsižvelgiant į savo pinigų srautus, ar jie būtų teigiami, ar būtų neigiami, bet savo finansus reikia išmokti valdyti kiek galima anksčiau, kad nereikėtų vėliau gailėtis, kad mokykloje, ar vaikystėje neišmokome tvarkytis su savo finansais, ir esame priklausomi nuo išorinių faktorių.