Laisvalaikis,  Patarimai,  Pirkiniai

Klasikinės gitaros

klasikines gitarosNorite pradėti groti gitara, tačiau nežinote nuo kokių žingsnių turėtumėte judėti tikslo link? Pirmiausia, kiekvienas muzikalus žmogus turi žinoti, jog norint išmokti profesionaliai groti šiuo instrumentu, būtina ne tik didelį dėmesį sutelkti į treniravimąsi, bet ir kruopščiai analizuoti teorinę informaciją. Norėtume atkreipti dėmesį, jog šiuo atveju, jums reikėtų pirmiausia įsigyti gitarą, kuri atitiktų jūsų grojamą stilių, nes turite žinoti – ne visos gitaros bus tinkamos tam tikruose muzikos žanruose.

Rinkdamiesi šį muzikos instrumentą, turite pasidomėti kokia yra tarkime klasikinės gitaros paskirtis ir kokiuose muzikos stiliuose ji dažniausiai sutinkama. Šiuo atveju, norėtume pabrėžti, jog klasikinė gitara dažniausiai pasižymi savo nailoninėmis stygomis, kurių dėka yra sukuriamas itin malonus skambesys ausims ir žinoma – kiek kitoks negu grojant akustine gitara. Šių dviejų gitarų tipų bruožai tikrai skiriasi ir kiekviena jų yra naudojama vis skirtingais atvejais, todėl čia kaip minėjome – turite apžvelgti kokio žanro muzikantas būsite.

Kas liečia klasikines gitaras, tai turite pastebėti, jog jos yra su savais ypatumai ir skirtumais. Vienas elementariausių bruožų yra tas, jog čia jos yra kiek mažesnės negu akustinės. Grifas yra šiek tiek platesnis bei pasižymi trumpesniu ilgiu. Kaip jau minėjome, svarbiausia yra tai, jog akustinės gitaros stygos yra nailoninės, todėl norint išgauti specifinį skambesnį, tai padaryti nebus sunku. Verta pažymėti, jog būtent šios stygos padeda muzikantui jas lengviau užspausti, bet dėl to, jog grifas yra platesnis, atlikėjui dažnai paskausta riešą, todėl tai gali būti nemaža problema, jeigu jūsų rankos yra mažos. Šių gitarų naudojimas vien iš pavadinimo jau yra aiškus – jas sutiksite grojančių klasikinę muziką žmonių tarpe, o lotynų Amerikos muzikos kūrimas be šių instrumentų būtų neįprastas reiškinys.

Gitarų įsigijimas turėtų būti pats pirmasis žingsnis norintiems išmokti groti profesionaliai. Tokiais atvejais yra būtina kokybiškos instrumento pasirinkimas, jog tiek pamokos, tiek ir praktika būtų kur kas lengvesnė. Nekokybiškų gitarų pasirinkimas jus prives prie dažno jų keitimo, todėl čia yra svarbiausias aspektas – iškarto pirkite tokį gaminį, su kuriuo netektų išsiskirti ilgą laikotarpį. Gitaras galite pirkti muzikos prekių parduotuvėse, tačiau norėtume rekomenduoti būtent elektronines gitarų parduotuves, kuriose kokybišką instrumentą galėsite įsigyti už kur kas mažesnę kainą, o jo naudojimu galėsite mėgautis tikrai ilgą laikotarpį.