Mada

Kad sužadėtuvių žiedas ją nustebintų

sužadėtuvių žiedasDažnai vyrams, atsidūrusiems prie piršlybų ribos tikru galvos skausmu tampa sužadėtuvių žiedas. Mat šis svarbus pirkinys turi būti įspūdingas, o gal net tiesiog pribloškiantis. Nuo to, koks bus žiedas, gali priklausti ir visos sužadėtuvės bei jų sėkmė. Kad žiedas ir jo pirkimas neapkartintų sužadėtuvių džiaugsmo ir planavimo, pateikiame kelis paprastus patarimus, kaip nuspręsti bei išsirinkti tinkamą žiedą savo išrinktajai.

  • Nepamirškite dydžio. Kartais vyrai mano, jog sužadėtuviųžiedai toks paprastas pirkinys, kad net nereikia per daug vargintis. Tačiau atvyksta į juvelyrinę parduotuvę ir supranta, kad yra neatlikę namų darbų. Kad sužadėtuvių žiedas nustebintų Jūsų mylimąją, geriausiai, jei jis bus jos piršto dydžio. Tam Jums reikia padirbėti namuose. Kol ji maudosi ar miega, pasižiūrėkite, kokio dydžio yra kiti jos nešiojami žiedai ar bent jau pabandykite įvertinti pirštų apimtis. Galiausiai, jei slapukavimai nepavyksta, rinkitės vieną iš standartinių dydžių tarp 17 ir 18. Juk svarbiausia staigmena, o žiedo dydį mylimoji galės pasireguliuoti pas juvelyrą.
  • Pasiruoškite kainai. Kartais vyrai mano, jog sužadėtuvių žiedasnedidelė nėra brangi dovana. Tačiau tai priklauso nuo to, kokį papuošalą rinksitės. Reikia žinoti, kiek kainuoja sužadėtuvių žiedas įvairiose parduotuvėse ir skirtingi jo variantai. Žinoma, svarbiausia yra tai, būtų gražus ir įspūdingas pats sužadėtuvių žiedas, kaina yra jau antraeilis dalykas, tačiau ji svarbi ruošiantis šio papuošalo pirkimui. Negalima pasakyti, kiek gali kainuoti sužadėtuvių žiedas, mat tai gana sudėtinga numatyti. Jis gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Kaina priklauso nuo žiedo sudėties, formos, ir net vietos, kurioje yra parduodamas. Gali būti, kad skirtingose parduotuvėse skirtingai kainuos tas pats sužadėtuvių žiedas, akcija ar kitos nuolaidos įtakoja kainų skirtumus.
  • Nepamirškite blizgučių. Sakoma, jog deimantai – geriausi moterų draugai. Iš tiesų perkant sužadėtuvių žiedą reikėtų  atsiminti šį nuotaikingą posakį. Žinoma, nereikia priimti jo tiesiogiai, mat sužadėtuvių žiedas su rubinutaip  pat patiks Jūsų išrinktajai, bet ne akmens kaina svarbiausia. Didžiausią dėmesį skirkite tam, kad žiedas puikiai atrodytų, o akmenukas jame būtų nei per didelis, nei per mažas, subtiliai derantis ir blizgus.
  • Negalvokite, kas pasipiršti taip lengva, kaip gali pasirodyti. Prieš svarbiausią  dieną Jums prireiks šiek tiek repeticijų. Pirmiausia, išsiaiškinkite, sužadėtuvių žiedas ant kurios rankos dedamas, kad vėliau nereikėtų raudonuoti prieš mylimąją ar aplinkinius. Nors daugelyje pasaulio šalių sužadėtuvių žiedas nešiojamas antkairės rankos, kuri yra arčiau širdies, lietuvių tradicijose visgi sužadėtuvių žiedas maunamas ant dešiniosios rankos. Tad pravartu nesumaišyti!