Mada

Tiesiai šviesiai: kokių dovanų vyrai tikisi per Valentino dieną?

Mylėti reikia visus metus, o ne vieną dieną, tačiau dovanas patinka gauti ir vyrams, ir moterims. Tiesa, dovanos dažnai tampa išties dideliu galvos skausmu abiem pusėms. Tad, jei dar nesugalvojote, kuo nustebinti savo išrinktąjį ar svarstote geriau pirkti pliušinį meškiuką ar kvepiančią žvakę, liaukitės. Štai ko iš tikrųjų nori vyrai.

Seksas

Nekalbame apie tradicinį seksą, kuriuo užsiiminėjate kiekvieną savaitę. Jei jūsų vyras turi seksualinę fantaziją, apie kurią yra užsiminęs, gal vertėtų ją įgyvendinti. Žinoma, tai neturėtų jus kelti diskomforto ir versti jaustis nepatogiai, tačiau jei jūsų norai sutampa, atminkite, kad eksperimentuoti miegamajame niekada nevėlu. Tiesa, vyrai labai maloniai sureaguoja į seksualius apatinius, todėl jį visada galite palepinti pikantišku vaizdeliu, kuris tikrai sužadins aistrą.

Geriau nedovanoti: pliušinių meškučių, poezijos knygų.

Džiaugsmas skrandžiui

Sakoma, kad tiesiausias kelias į vyro širdį eina per skandį ir tai tiesa. Moterys, norėdamos parodyti savo vyrui, kaip karštai jį myli, dažnai persistengia ir priperka sentimentalių, mielų dovanėlių, kurios jo išties nesužavi. O štai gardi vakarienė, gaminta žmonos, ar apsilankymas gerame restorane jį išties pradžiugins. Be to, tai bus puiki proga išlįsti iš namų, pasipuošti, romantiškai pasivaikščioti po miestą, užsukti į pirmųjų pasimatymų vietas ir pasidalinti gražiais prisiminimais. Paprasta, bet labai miela ir žavu.

Geriau nedovanoti: kojinių, higienos priemonių.

Stilingi daikčiukai

Noras gerai atrodyti nėra svetimas vyrams, todėl jei vyrui patinka odinės apyrankės, stilingi diržai, sąsagos ar kaklaraiščiai, visada galite papildyti jo kolekciją, nesibaimindama prašauti pro šalį. Žinoma, šios dovanos patiks tik tiems stipriosios lyties atstovams, kurie mėgsta puoštis, o štai, jei vyras negali namuose išlįsti iš chalato, tokias dovanas jis gali suprasti kaip priekaištą dėl jo išvaizdos. Tuo atveju, jei norite, kad dovana būtų ir sentimentali, puiku idėja – apyrankės poroms, šiuo metu jos labai madingos ir stilingos. Tiesa, apyrankės poroms turėtų būti abiejų sprendimas, todėl iš anksto reiktų išsiaiškinti vyro nuomonę apie tokį aksesuarą. Jei jis nusiteikęs gana skeptiškai, geriau jau odinės apyrankės, kurios pabrėš jo individualų stilių.

Geriau nedovanoti: kvepiančių žvakių, mielų statulėlių.

Laikas kartu

Gal ir sunku patikėti, tačiau vyrai išties vertina maloniai ar smagiai kartu praleistą laiką, todėl du bilietai į krepšinio varžybas, kino teatrą ar SPA centrą, jam tikrai patiks.

Geriau nedovanoti: tai kas patinka jums, o ne jam, pavyzdžiui, bilietai į baletą.