Mada,  Šventės

Vestuviniai žiedai – nuo dailiausių bei ploniausių iki masyvių ir ekstravagantiškų papuošalų

Nieko nenustebina faktas, kad vasara – pats intensyviausias vestuvių metas. Daugelis nori, kad jų laimingiausią metų dieną šviestų saulė, būtų geras oras ir visus apgaubtų maloni šiluma. Visiems jaunavedžių poroms prieš šią šventę kyla labai daug klausimų ir gyvenimiškų rebusų, kuriuos reikia išspręsti per ribotą laiko tarpą. Juk tiek daug reikia nuspręsti, nusipirkti, susiplanuoti ir susidėlioti. Daugeliui padeda vestuvių planuotojai, kad tik nieko poros nepamirštų. Bet yra ir tokių sužadėtinių, kurie nusprendžia visko imtis patys.

Vienas iš su vestuvėmis susijusių malonių rūpesčių – tai vestuviniai žiedai. Kokius juos išsirinkti ir kaip nuspręsti, kurie bus patys tinkamiausi bei norėsis nešioti visą likusį gyvenimą – patarimų galima rasti visur. Vieni ieško informacijos internete, kiti pasitiki draugų ir giminaičių patarimais, treti pagalbos kreipiasi į profesionalus ir nori, kad jiems būtų sukurti unikalūs juvelyriniai dirbiniai. Tokius gali pasiūlyti tik juvelyrai ir jų darbų bagaže tikrai bus ne viena dešimtis išskirtinių gaminių.

Tad vienas svarbiausių patarimų, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius žiedus – tai laikas. Vestuviniai žiedai nėra nei greitai rinkoje randami, nei sukuriami. Kadangi jų pagaminta yra net ne šimtai ir net ne tūkstančiai, o sumos yra daug didesnės, tai peržiūrėti didžiąją dalį gaminių tikrai užtruks. Skirkite tam užtektinai laiko. Nebent jau tiksliai žinote, ko norite ir savo turimų įsivaizdavimų galite ieškoti tuojau pat. Tik tokiais atvejais nebus lengva surasti būtent Jūsų įsivaizdavimus atitinkančius papuošalus. Tuomet teks kreiptis pagalbos į juvelyrus. Jie tikrai Jums pagelbės ir galės sukurti tiek unikalius ir išskirtinius, Jūsų porai pagamintus vestuvinius žiedus, tiek ir kuklius, bet galbūt iš kitų išsiskiriančius inicialais ar išgraviruotais piešiniais.

Juvelyrai mielai padeda tiek poroms, kurios dar neturi vestuvinių žiedų įsivaizdavimų, tiek ir tiems, kurie puikiai žino, ko nori, t.y. kokius papuošalus jiems reikės sukurti, kad jie jaunavedžius lydėtų visą likusį gyvenimą. Savaime suprantama, tarp populiariausių vestuvinių žiedų išlieka klasikiniai ir kuo paprastesni elementai. Nors tenka pripažinti, jog vis daugiau porų nori unikalumo ir mieliau sumoka daugiau, bet tegul jų viso gyvenimo papuošalai būna individualios gamybos su tam tikrais porai būdingais akcentais.