Įvairūs

Kokį trimerį verta turėti jums?

trimerisAr savo sode turite nemažą veją, kurią reikia nuolat prižiūrėti, kad sodyba atrodytų puikiai? Tokiu atveju, vienas geriausių variantų būtų pasidairyti, kuris iš naujų trimerių labiausiai tinka jūsų sodybai ir įsigyti ši itin reikalingą prietaisą, kuris padės greitai užtikrinti jūsų sodo tvarką ir grožį. Esminis skirtumas yra toks, kad nekokybiški trimeriai paverčia žolės pjovimą dideliu ir sunkiu darbu, o štai geras ir kokybiškas trimeris atvirkščiai – suteikia galimybę jums mėgautis žolės pjovimu ir sutaupyti nemažai laiko.

Kokie būna skirtingi trimeriai?

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad gali būti trijų skirtingų rūšių trimeriai, iš kurių kiekvieną trumpai pristatysime su jo pliusais ir minusais.

  1. Elektrinis trimeris. Šio tipo trimeriai išsiskiria tuo, jog yra labai lengvo svorio, jie visiškai neteršia aplinkos, kadangi veikia elektros pagrindu. Dažniausiai, tai trimeriai, kurie būna skirti nedideliems plotams. Nors įprastai elektrinį trimerį valdyti yra nesunku, nes jis lengvas, tačiau daugelis žmonių, kurie naudoja tokį prietaisą, kartais skundžiasi, kad trukdo laidas. Jeigu jūsų žemė yra nelygi, yra daug nuolydžių ir augalų, tai laidas gali trukdyti ir jums, tad jeigu jūsų sodo peizažas atrodo panašiai, galbūt verčiau nusipirkti kitos rūšies trimerį.
  2. Akumuliatorinis trimeris. Tai yra gana panašus variantas, kaip ir elektrinis trimeris, tačiau yra keletas gana svarbių skirtumų. Visų pirma, toks trimeris turi akumuliatorių, kurį gali reikėti pakrauti kas valandą. Taigi, jeigu turite gana didelį plotą, galbūt nenupjausite visos žolės per vieną valandą ir tuomet teks šiek tiek palaukti, kol trimerio akumuliatorius ir vėl pasikraus. Taip, tai gali sukelti šiokių tokių nepatogumų, tačiau valdyti tokį trimerį gali būti paprasčiau, kadangi nėra jokio laido. Tiesa, yra ir vienas trūkumas – paprastai akumuliatoriniai trimeriai sveria sunkiau už elektrinius, todėl stumti gali būti sunkiau. O dėl to fakto, kad akumuliatorius išsikrauna per maždaug valandą, tokį trimerį rekomenduojama pirkti tiems, kurie turi nelabai didelį žemės sklypą.
  3. Benzininiai trimeriai. Jeigu įvesite raktažodį „pigus trimeris internetu“ į google paieškos sistemą, tai greitai pamatysite, kad beveik visi pigūs trimeriai yra arba elektriniai, arba su akumuliatoriumi. Nieko keisto, kadangi pigus trimeris internetu dažniausiai būna skirtas mažesniems sklypams, o štai benzininiai trimeriai yra labai universalūs – su jais galima pjauti ir labai aukštą žolę, taip pat tai yra idealus variantas, jeigu jūsų sode yra daugybė augalų ir augaliukų bei žemė nėra lygi – yra daug nuolydžių. Savaime suprantama, benzininiai trimeriai veiks tol, kol turėsite benzino, tad nereikės jo nei krauti, nei saugotis, kad neužvažiuotumėte ant elektrinio laido. Visgi, benzininiai trimeriai, nepaisant savo patogumo ir ilgaamžiškumo, turi ir kelis minusus – vienas jų yra tas, kad tai nėra pats ekologiškiausias sprendimas. Yra šioks toks išmetamųjų dujų kiekis, todėl tai mažiausiai ekologiškas variantas iš visų trijų. Taip pat, tai yra brangiausias variantas, kadangi kaip jau sakėme, benzininių trimerių labai pigių nebūna.

Tikimės, kad ši informacija padės jums išsirinkti geriausią trimerį savo sodybai. Taip pat, kviečiame pasidomėti ir žoliapjovės traktoriukais, kurie palengvina kiekvieno žmogaus gyvenimą.