Namams

Kokios yra vonios plytelės rinkoje?

plytelės

Vonios plytelės ir grindų plytelės yra svarbus pasirinkimas namuose. Koks yra geriausias vonios grindų dangos tipas? Nuo keramikos ir porceliano iki laminato ir vinilo – galima drąsiai teigti, kad yra daug galimybių. Jūsų vonios kambario grindys turi būti neslidžios, lengvai valomos ir atlaikyti nuolatinius purslus iš rytinio dušo ir vakaro maudynių. Be stiliaus pasirinkimų, grindų dangos tipas, kurį pasirinksite, priklausys nuo jūsų gyvenimo būdo. Šeimos vonios kambariui reikės patvarių ir ilgalaikių grindų. O jei turite mažų vaikų, tuomet norėsite, kad jūsų grindys atlaikytų ilgą maudymosi laiką ir daug vandens susikaupusio ant žemės. Visa tai reikia turėti omenyje renkantis geriausią vonios kambario grindų medžiagą. Kokios vonios plytelės ar grindų plytelės gali būti pritaikytos jūsų namuose?

Keraminės plytelės

Puikiai tinka purviniems pėdsakams ir atsitiktiniam vandens išsiliejimui. Vandeniui atsparios keraminės plytelės yra puikus pasirinkimas jūsų vonios grindims. Jie yra glazūruoti, atsparūs dėmėms ir vandens pažeidimams. Keraminės plytelės yra populiarus pasirinkimas didesniems vonios kambariams, nes jos yra prieinamos kainos, patvarios ir lengvai pjaustomos bei formuojamos. Pasirinkite iš daugybės spalvų, formų ir dydžių, kad atitiktų jūsų stilių. Atsparumas slydimui įvairiose mūsų keraminių plytelių asortimente skirsis, todėl prieš montuodami vonios kambaryje patikrinkite gaminio informaciją.

Porcelianinės plytelės

Porcelianinės plytelės sugeria mažiau nei 0,5 % vandens, o keraminės ir kitų medžiagų plytelės gali sugerti daug daugiau. Porcelianinėms plytelėms naudojamas molis yra tankesnis, todėl mažiau porėtas, todėl jis idealiai tinka garų dušo kambariui. Kadangi porcelianinės plytelės yra itin patvarios, jos puikiai tiks judriam šeimos vonios kambariui. Atsparumas slydimui įvairiose porcelianinių plytelių asortimente skirsis, todėl prieš montuodami drėgnoje patalpoje patikrinkite gaminio informaciją.

Prabangus vinilo paspaudimas

Pagyvinkite savo vonios kambarį prabangiomis vinilinėmis grindimis. Jis yra atsparus vandeniui ir karščiui, todėl yra idealus pasirinkimas drėgnoje aplinkoje. Pasirinkite iš įvairių stilių, įskaitant mozaiką, akmens plyteles ir parketo medžio efektą. Nėra nieko geriau, kaip išlipti iš šiltos vonios ar dušo ir pajusti šaltą vėsių grindų kontrastą. Prabangios vinilo klijuotos grindys yra tinkamos naudoti su šildomomis grindimis, todėl kojos visada bus šiltos, nesvarbu, kokiu metų laiku! Rekomenduojama naudoti prabangias vinilo klijavimo grindų plokštes, kad būtų optimalus tvirtinimas ir veikimas.

Vandeniui atsparus laminatas

Kas sako, kad norint prabangiai atrodančio vonios kambario reikia investuoti daug finansų? Sukurkite gražią savo vonios kambario išvaizdą naudodami  vandeniui atsparias laminato grindis. Dėl paprastos spustelėjimo sistemos jas kloti neįtikėtinai lengva, todėl galėsite greitai įrengti grindis.