nauji butai Klaipėdoje
Namams

Nauji butai Klaipėdoje: ar verta investuoti į nekilnojamąjį turtą?

nauji butai KlaipėdojeKiekvienas svajojame apie jaukius ir šiltus namus, tačiau nuosavo būsto kainos priverčia susimąstyti – ar tikrai verta pirkti naujos statybos butą? Galbūt dairytis pigesnio, senos statybos daugiabučio? O gal verčiau naudotis nuomos privalumais? Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad kiekvienas pasirinkimas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl norėdami priimti racionaliausią sprendimą, turite įvertinti savo šeimos lūkesčius, tikslus ir poreikius.

Vienas dažniausių klausimų – kas geriau: nuosavas būstas ar nuoma? Nekilnojamojo turto ekspertai vieningai sutaria – būsto pirkimas yra kur kas geresnis investicinis sprendimas. Be to, nauji butai Klaipėdoje suteikia itin plačias galimybes rinktis. Žinoma, būsto nuoma turi savų privalumų. Tai vienas optimaliausių sprendimų studentams arba jauniems žmonėms, nežinantiems, kuriame mieste (rajone) jie norės apsistoti ir kurti šeimą. Nepaisant to – savi namai yra savi. Be to, mokesčiai, skirti būsto nuomai, ir paskolos grąžinimo įkainiai yra gana panašūs. Nors niekas nenori įsipareigoti ilgametėms skoloms, vis dėlto, investicijos skirtos nuosavam būstui atsiperka.

Tiesa, jei norite priimti racionaliausią sprendimą, objektyviai įvertinkite būsto vietą ir aplinką. Bėgant metams nekilnojamojo turto vertė kyla, tačiau nepamirškite, kad siekiant didžiausios grąžos, reikėtų pagalvoti apie infrastruktūriškai patogioje ir jaukioje miesto vietoje esančius namus, pvz., šiuo metu nauji butai Klaipėdoje statomi šalia žaliuojančių parkų ir marių. Ieškodami naujų namų, nepamirškite įvertinti ir statinių kokybės. Šiuo atveju reikėtų kalbėti apie senos ir naujos statybos daugiabučių skirtumus. Nors senos statybos namai žavi gana žemomis kainomis ir patogiu susisiekimu, vis dėlto, paprastai šie namai turi prastos kokybės vandentiekį, kanalizaciją ir kitas pasenusias inžinerines sistemas. Negalima pamiršti ir milžiniškų sąskaitų už šildymą, kurios kiekvienais metais vis labiau drasko gyventojų pinigines. Galiausiai, neretai tokie namai yra estiškai nepatrauklūs ir nejaukūs. Tuo tarpu naujos statybos namas užtikrina visai kitokią gyvenimo kokybę – mažesnes šildymo sąskaitas, naujus bendro naudojimo komunikacijų įvadus, patikimą namo priežiūrą, jaukias kiemo aikšteles, neretai – ir malonesnius kaimynus.

Nors nauji butai Klaipėdoje suteikia plačias galimybes rinktis, siekdami priimti racionaliai pagrįstą sprendimą, pasitarkite su profesionaliu nekilnojamojo turto brokeriu, kuris įvertinęs jūsų lūkesčius ir finansines galimybes, pateiks aktualiausius pasiūlymus ir patars visais nekilnojamojo turto pasirinkimo klausimais. Be to, bendradarbiaudami su šios srities specialistu, galėsite būti tikri, kad svajonių namus susirasite kur kas greičiau.