Finansai

Kreditas ir paskola bedarbiams – ar tai yra išeitis?

Manote, kad šiandien kreditoriai paskolas dalina kiekvienam dėl jų besikreipusiam fiziniam asmeniui? Manote, kad paskolų rinkoje yra lygiai ta pati situacija, kokia buvo prieš dešimt metų? Jei taip, tuomet turime jus nuliūdinti – paskolą gauti šiomis dienomis yra kur kas sudėtingiau nei anuomet. Dabar kreditas bedarbiui negali būti suteiktas, net jei jo asmeninė kredito istorija yra tvarkinga. Trumpiau tariant, kreipiantis į oficialius kreditorius, paskola bedarbiui yra neįmanoma, nes kiekvienas kreditorius vertina savo klientų mokumą, kartu atsižvelgdamas ir į gaunamas mėnesines oficialias pajamas. Kaip bebūtų, kalbant apie finansinius įsipareigojimus, visuomet būtina suprasti, kad tai nėra eilinė paslauga. Kiekvienas žmogus, kuris kreipiasi dėl paskolos, turi suprasti, kad įsipareigoja finansiškai ir privalo paisyti sudarytoje paskolos sutartyje nurodytų sąlygų. Jei paskolos sutarties sąlygos yra pažeidžiamos, tuomet prastėja žmogaus asmeninė kredito istorija ir jam gali būti užkertamas kelias ateityje gauti paskolą. Todėl būtina stengtis išsaugoti gerą asmeninę kredito istoriją ir aukštą kredito reitingą – ypač, jei jūs ateityje planuojate kreiptis dėl didesnės vertės būsto ar vartojamosios paskolos.

Kita vertus, taip pat labai svarbu, kad žmonės suprastų, kokią didelę įtaką jų gyvenimo kokybei ir finansinei padėčiai turi asmeninių finansų valdymo įgūdžiai. Daugybė žmonių nemoka tinkamai ir efektyviai valdyti savo asmeninių finansų. Tai neabejotinai yra labai didelė problema, todėl jūs taip pat turėtumėte suprasti, ką reiškia jūsų priimami finansiniai sprendimai. Jūs turite labai gerai apgalvoti kiekvieną detalę, kuri gali turėti įtakos jūsų asmeninei finansinei padėčiai.

Pavyzdžiui, jei jūs šiuo metu praradote darbą ir jums stinga pinigų, nemanykite, kad paskolos galėtų būti pats geriausias ir efektyviausias sprendimas. Tai būtų labai neteisingas požiūris. Jūs turėtumėte ieškoti kitų išeičių. Jei jūs neturite lėšų ir neturite darbo, paklauskite savęs, kaipgi jūs galėtumėte grąžinti jums suteiktą paskolą? Akivaizdu, kad tokiu atveju jūs turėtumėte dairytis ne paskolos, o darbo, kuris užtikrintų nuolatinį pajamų srautą, galintį padėti jums efektyviau stabilizuoti jūsų asmeninį finansinį pagrindą.