Transportas

Kompleksinė logistika ir programų naudojimas

Tiems kas dirba logistikos srityje yra pažįstamas dinaminis darbas. Šioje verslo nišoje kiekvieną dieną yra apdorojama didžiulis kiekis informacijos. Taigi, labai svarbu tinkamai valdyti visą transporto kompanija. Tokias užduotis labai palengvina kompleksinė logistika ir jos naujausia programa. Kodėl ši programa yra tokia naudinga? Pirmiausia ji leidžia valdyti visą kompaniją, nuo darbuotojų iki transporto parko. Kiekvienas vadybininkas gali naudotis tokia programa ir operatyviai matyti kiek krovinių atvažiuoja į logistikos centrą, kokie kroviniai bus išsiunčiami artimiausiu metu. Aišku, tokia programa pagrinde skirta tiems, kas turi didelius logistikos centrus ir nori protingai valdyti sandėlius. Taigi, kiekvienas sandėlys turi būti tinkamai prižiūrimas ir išnaudojamas visas jame esantis plotas. Norint tai padaryti, reikia protingai valdyti visus krovinių srautus. Tiems, kas turi sandėlius yra pažįstamas jausmas, kada tiksliai nežinai kiek ir kokių krovinių šiuo metu yra sandėlyje. Kad praktikoje nesusidurtumėte su tokiomis problemomis yra skirtos sandėlių valdymo programos.

Kiek kainuoja sandėlio valdymo programa?

Tokios programos kaina prasideda nuo kelių tūkstančių eurų ir gali siekti dešimt, penkiolika tūkstančių. Viskas priklauso nuo to ar jūsų verslui reikės papildomų programos modulių. Šiuo metu programa gali valdyti sandėlius, transporto parką, protingai skirstyti užduotis darbuotojams. Didelis programos funkcionalumas leidžia pasiekti aukštą darbo efektyvumą.

Kaip išsirinkti IT bendrovę?

Jeigu jau nusprendėte, kad jūsų verslui reikalingos verslo valdymo programos, tuomet visiškai suprantama, kad reikės išsirinkti tinkamą paslaugos tiekėją. Lietuvoje galima rasti daug kompanijų, kurios profesionaliai teikia tokias paslaugas. Kaip susirasti kompaniją? Pirmiausia rekomenduojame pasinaudoti įmonių verslo katalogais. Juose rasite daug įmonių, kurios teikia tokias paslaugas. Sekančiu etapu galite IT bendrovės ieškoti paieškos sistemose. Čia jau per kelias minutes rasite ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai atlieka tokias paslaugas. Kada jau turėsite daug IT bendrovių, tuomet reikia paruošti komercinį pasiūlymą ir išsiųsti į visas įmones. Vos po kelių valandų gausite komercinius pasiūlymus ir galėsite išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančia kompaniją.