Laisvalaikis

Limuzinų nuoma įvairioms šventėms

Limuzinų nuoma – puikus būdas įsimintinai atšvęsti tokias šventes kaip vestuvės, gimtadieniai ar išleistuvės. Tai ne tik būdas nusigauti iš vienos vietos į kitą, bet ir vakarėlio ant ratų alternatyva. Šiuolaikinė limuzinų nuoma neapsiriboja pasitarnavimu tik kaip patogus ir išskirtinis šventinio transporto variantas, turintis prabangų saloną, bet ir siūlo tokias paslaugas kaip spalvotas vakarėlių apšvietimas, baras, vaizdo ir garso sistemos, karaokės įranga, neretai į nuomos kaina įeina ir įvairūs gėrimai.

Limuzinus taip pat galima dekoruoti pagal klientų pageidavimą įvairioms progroms, pavyzdžiui, gėlėmis, balionais ar kitomis dekoracijomis. Taip pat populiarėja įvairaus modelio limuzinų pasirinkimo galimybės: retro limuzinas ar kabrioletas limuzinas, kurių nuoma kainuoja apie kelis šimtus litų už valandą. Minėtasis limuzinas kabrioletas yra puikus pasirinkimas vasaros šventėms.

Limuzinų nuoma LietuvojeTai ne tik išskirtinės išvaizdos automobilis, kuriame padarytos šventinės nuotraukos bus tikrai įsimintinos, bet ir puiki galimybė pasidžiaugti vasaros oru ar pasigrožėti geriausiais miesto vaizdais. Šio limuzino nuoma būtų tikrai įsimintinas įvykis ir draugų iš užsienio viešnagės metu. Be to, egzistuoja ir limuzino spalvos pasirinkimo galimybės. Limuzinas kabrioletas, retro limuzinas ar vestuvėms nuomojami limuzinai su įvairiomis dekoracijomis labiausiai tinka balti, pasirinkę šią limuzino spalvą taip pat išvengsite įkaitusios transporto priemonės problemos, nes ši spalva atspindi šilumą. Juodų limuzinų nuoma geriausiai tiks vakarėliams ar pasivažinėjimams tamsiuoju paros metu, nes tuomet geriausiai atrodys spalvotas limuzino vakarėlių apšvietimas, tačiau dienos metu ši mašina gali greitai įkaisti, ypač saulėtą vasaros dieną.

Taip pat nereikia manyti, jog daugelis limuzinų gali sutalpinti tik ne itin didelį žmonių kiekį – šiuolaikinė limuzinų nuoma siūlo įvairaus dydžios ir vietų skaičiaus stransporto priemones. Dažniausiai naudojami Lincoln firmos limuzinai gali sutalpinti keliokika keleivių, o stilingieji Hummer ir Cadillac gigantai  – dvidešimt ir daugiau. Be to, klientų privatumą nuo smalsių akių daugelyje limuzinų saugo tamsinti stiklai ar net neseniai atsiradusi naujovė – elektriniai langai, kurių tamsumą pagal savo norą galės nustatyti patys šventės dalyviai.

Taigi, limuzinų nuoma yra puikus būdas surengti įsimintiną šventę ar ekskursiją, kurios nepamirš nei limuzinų nuomos klientai, nei jų vakarėlio dalyviai. Pasirinkę patinkantį limuzino variantą, nuomos klientai ir jų svečiai galės mėgautis aukščiausio lygio komfortu ir pramogomis.