IT ir technologijos

Mada ir praktiškumas: dėklai Apple iPhone 7/8 telefonams

Šiais metais pasirodęs naujas Apple iPhone 8 yra panašaus dizaino ir išmatavimų, kaip ir praeitų metų iPhone 7, tad dėklai Apple iPhone 7/8 gali būti naudojami tie patys. Tiesiog pabandykite savo pamėgtus senuosius telefono dėklus ir įsitikinsite. Žinoma, tai nėra priežastis likti prie senų, galbūt jau padėvėtų dėklų, tad dalinamės idėjomis, kuo papuošti savo naują iPhone. Tuo labiau, jog telefono dėklai Apple iPhone 7/8 telefonams nėra vien dėl grožio, jie atlieka ir apsauginę funkciją – saugo mobilųjį nuo sutrenkimų, dūžio, taip pat gali tapti atskiru aksesuaru, pavyzdžiui, pinigine, nes tam tikri dėklai gali turėti skyrelius kortelėms ar monetoms.

Odinė klasika

Odiniai telefono dėklai yra amžina klasika, kalbant ne tik apie Apple iPhone 7/8 mobiliuosius telefonus. Minkšti ir patvarūs odiniai dėklai yra ne tik stilingas akcentas, tačiau ir patogūs. Oda yra šilta, jauki, minkšta tekstūra užtikrina, jog telefono ekranas liečiasi prie minšto paviršiaus ir nėra braižomas. Tai patikima ir stilinga apsauga.

Kai telefonas nepaleidžiamas iš rankų

Atverčiamas įvairių spalvų telefono dėklas yra dar viena klasika. Pilnai telefoną dengiantis, užsegamas dėklas su rankenėle yra geras pasirinkimas tiems, kurie nepaleidžia mobiliojo iš rankų (tiesiogine prasme) arba „krato” rankinuke, įsimeta į kišenę šalia raktų. Rankenėlė itin patinka tiems, kurie mėgsta iš namų išeiti tik su minimaliu kiekiu daiktų, pvz, raktais ir telefonu. Nereikia rūpintis, jog telefonas kur nors prapuls, užtenka dėklo rankenėlę užmesti ant riešo.

Dėklas – atrakcija

Norintiems, jog telefono dėklas ne tik atliktų savo pagrindinę funkciją, t.y. saugotų telefoną, tačiau ir taptų išskirtiniu ženklu, atrakcija, galima rinktis dėklą, kurio nugarėlėje yra tam tikras „žaisliukas”. Pavyzdžiui, smėlio laikrodis, gyvatėlės su kamuoliuku žaidimas ir pan. Tai ne tik smagiai atrodantis aksesuaras, tačiau ir puikus laiko praleidimo būdas kuomet nėra interneto ryšio ar telefono baterija baigia išsikrauti.

Daugiau įdomių ir praktiškų mobiliųjų telefonų dėklų galite rasti el.parduotuvėje telefonams.lt

Save

Save